Здорові доглянуті руки із непомітним манікюром – новий модний тренд індустрії краси. Агресивні кольори, штучні декоративні покриття більше не актуальні. Сьогодні в моді природна краса, макіяж без макіяжу та, звичайно ж, манікюр без покриття.
Особливості
Головна особливість такого манікюру – можливість продемонструвати ідеальний стан шкіри, витончену форму нігтів, природну красу, юність. Власниці манікюру без покриття виглядають жіночно, зворушливо, мило. Симпатичним молодим дівчатам потрібен мінімум догляду. Ці процедури виконують удома.
А що ж робити віковим жінкам з ороговілою шкірою? Незважаючи на вік, вони хочуть виглядати молодо і свіжо.
Запасіться терпінням і шукайте хорошого спеціаліста. Читайте відгуки в інтернеті та розпитуйте знайомих. Професіонал нігтьового сервісу створить з вашими пальчиками чудеса.
Акуратні нігті, вирівняні по довжині, відсутність кутикули, зняття огрубілого шару, зволоження шкіри зроблять ваші руки красивими та ніжними.
Рекомендації з догляду
Від поганої екології, хімікатів та пересушеного повітря руки грубіють, нігтики втрачають природний блиск, стають ламкими, шкіра сохне, розтріскується. Ось чому пальчики, як і обличчя, потребують зволоження та щоденного догляду.
Хочете заощадити час та гроші при відвідуванні салону краси? Тоді не запускайте свої нігті. Доглядайте руки в домашніх умовах.
Перелік процедур залежить від стану шкіри та нігтьової пластини. Якщо серйозних проблем немає, виконуйте обов’язковий мінімум:
- користуйтеся кремами, вибирайте їх за типом шкіри та сезоном;
- підпилюйте нігтики дрібноабразивною пилкою, вирівнюючи форму і опрацьовуючи край нігтьової пластини, щоб запаяти її;
- періодично робіть ванни для рук і нігтів з ефірними маслами та вітамінними комплексами;
- скористайтеся засобами для видалення кутикули зі щадним ефектом;
- видаляйте шкіру, що пересохла і ороговіла;
- зустрічайте задирки.
Для слабких витончених нігтиків потрібен додатковий догляд. Якщо ви плануєте відростити короткі нігті, скористайтеся спеціальною косметикою, призначеною для зміцнення нігтьової пластини.
- Для зміцнення нігтів вам може ідеально підійти техніка японського манікюру
Плюси
Манікюр нігтів без лаку:
- наймодніший вид манікюру протягом двох останніх років;
- доступна ціна;
- абсолютно безпечний метод;
- підходить під будь-який образ, сезон та вік;
- виглядає дуже стильно;
- підкреслює молодість, а на пальчиках у вікових жінок має омолоджуючий ефект;
- заощаджує час та гроші;
- не вимагає щомісячної корекції;
- коригується в домашніх умовах;
- відновлює та зміцнює нігтьову пластину;
- єдиний спосіб дати відпочинок нігтям після зняття гель-лаку або шелаку.
Мінус
Головним мінусом цього манікюру є обов’язкова наявність здорової та красивої нігтьової пластини, відсутність шкірних захворювань та грибка. Якщо хочете продемонструвати свої нігтики оточуючим, спочатку підлікуйте їх.
Відсутність яскравого лаку привертає увагу стану шкіри. Ось чому нігті без манікюру потребуют щоденного догляду.
Останній недолік натурального манікюру – це обмежена кількість варіантів дизайну. Шанувальники гель-лаку скаржаться, що за допомогою натурального манікюру складно самовиражатися, з ним неможливо експериментувати і не можна урізноманітнити оформлення нігтів. На жаль, із цим недоліком доведеться змиритися.
Засоби догляду за нігтями
Вам знадобляться такі інструменти:
- манікюрні ножиці;
- щипчики для зрізання кутикули або шабер;
- апельсинові палички
- скляні та звичайні пилки для шліфування та моделювання нігтів.
Інструменти виробників професійних лінійок косметики довговічні, безпечні, не розшаровують нігтьову пластину.
Крім інструментів потрібні:
- препарати для пом’якшення кутикули: гелі, крему або олія;
- засоби для шкіри рук: скраби, крему;
- сіль для ванни або трав’яні настої;
- ватні диски, серветки.
Для обробки нігтів вибирайте косметичні засоби з поживними складами, вітамінізованими комплексами та відновлювальними функціями.
Регулярне використання косметики з натуральними маслами та вітаміном Е зміцнює нігтьову пластину, а також повертає природний блиск.
Читайте также:
- Які ще види манікюру крім того що в цій статті
Як правильно робити
Класичний манікюр, який можна повторити в домашніх умовах, починають з розпарювання пальчиків у ванні зі сіллю, ефірними маслами або трав’яним настоєм. А потім переходять до основних процедур:
- Обробляють кутикулу та бічні валики.
- Оформляють форму та довжину нігтьових пластин.
- Видаляють шкіру, що загрубіла.
- Полірують нігті.
- Зволожують шкіру рук.
У салонах краси окрім звичайного роблять апаратний манікюр «сухим» способом. Процедуру виконують за допомогою фрезера, підбираючи для кожної проблемної зони спеціальну фрезу.
Професійне обладнання допомагає позбутися огрубілих ділянок, вирівняти форму нігтьових пластин, відшліфувати, повернути нігтикам здоровий блиск і навіть прибрати застарілі мозолі.
Читайте також:Як правильно користуються фрезером і заправляти фрезу в апарат
Послідовність апаратного манікюру:
- Обробляють шкіру дезінфікуючими складами.
- Створюють правильну форму нігтьових пластин.
- Проробляють нігтики бафом та фрезами.
- Фрезерують кутикулу та валики.
- Зволожують шкіру рук.
У деяких нігтьових студіях пропонують послуги комбінованого манікюру. Його виконують традиційним способом, а на складних ділянках застосовують фрезу.
Після закінчення манікюру рекомендується зробити поживну маску та обробити нігтьові пластини зміцнюючими складами.
Висновок
Натуральні нігті без гелевих покриттів та нарощування – популярний тренд 2022 року.
Якщо хочете пишатися своїми руками, відвідуйте майстри нігтьового сервісу раз на 3-6 тижнів. А щоб результат був стійким і тримався довше, не забувайте підтримувати красу нігтів у домашніх умовах.
Питання та відповіді
Чим відрізняється манікюр із покриттям від манікюру без покриття?
Ці процедури відрізняються наявністю чи відсутністю фінішного декоративного шару. Якщо після обрізання кутикули і підпилювання нігтьова пластина залишається в первозданному вигляді, такий манікюр називають «без покриття». Якщо процедуру завершують нанесенням декоративного шару (звичайного лаку, шеллак або гель-лаку), то нігтики виходять «з покриттям».
Скільки триває манікюр?
Приблизно 45 хвилин. Для кожного клієнта час розраховується індивідуально. Тривалість сеансу залежить від доглянутості рук та наявності проблемних зон.
Як часто робити нігті без покриття лаком?
Частота відвідування салону краси залежить від індивідуальних особливостей організму (наприклад, швидкості відростання нігтьової пластини) та умов життя. Якщо ваші пальчики зазнають несприятливих впливів, шкіра сохне, з’являються задирки, нігті часто ламаються, то вам доведеться дуже часто відвідувати майстри.
У середньому, підпилювати та обробляти нігтики потрібно через кожні 7-10 днів. Це можна робити у домашніх умовах. Але якщо хочете зберегти гарну форму нігтьової пластини, якісно видаляти шкіру, що загрубіла, і зберігати доглянутий вигляд, то відвідуйте майстри хоча б раз на місяць.
У яких випадках майстер може відмовитися робити манікюр?
Причинами відмови може стати стан здоров’я клієнта. Наприклад, при ознаках грибкових захворювань, псоріазу та схожих проблем вам зобов’язані відмовити.
А якщо ви абсолютно здорові, але не можете грамотно спланувати час і прийшли на процедуру із запізненням, є ймовірність, що вам також відмовлять.