Braids.com.ua
Салон красоты
 • Українська
 • Русский
 • нарощування вій в Харкові

  Нарощування вій у Харкові (Одеська, Основа), ціни

  У нашому салоні краси Beauty Home ви можете наростити вії і надати їм обсягу. Наш майстер пояснить вам які види об'ємного нарощування бувають і запропонує відповідний вам варіант. Ціни, фото, знижки, відгуки дивіться нижче.

  Ціни на нарощування вій (Харків)

  Нарощування вій (класика)
  400 грн
  Нарощування вій (2d)
  450 грн
  Нарощування вій (3d)
  500 грн
  Нарощування вій (4d)
  550 грн


  Вартість уточнюйте за телефоном +38 (099) 005-20-65
  Салон краси Beauty Home
  Харків на Одеська, 49а (Україна)
  Записатися

  Записатися


  Beauty Home, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Українa)  Нарощені вії допомагають зробити образ яскравішим і виразнішим. З ними будь-яка жінка може відмовитися від щоденного використання косметики, адже очі і так виділятимуться та привертатимуть до себе увагу. Багато хто став застосовувати цю технологію, щоб змінити зовнішній вигляд і надати йому ще більше краси.

  Про нарощування вій

  Ця процедура з надання об'єму та пухнастості природним волоскам шляхом приклеювання матеріалу. Для цього використається синтетичний клей. Він має безпечний склад, який не впливає на здоров'я та стан очей. Можна купити матеріал із гіпоалергенними компонентами, які зменшують ризики.

  До і після процедури є етапи, яких повинен дотримуватися кожен клієнт та майстер. Це допоможе зберегти ефект на кілька тижнів, що збільшить термін носіння.

  Рекомендується записуватися до кваліфікованих майстрів із сертифікатами та дипломами. Вартість процедури у різних фахівців відрізнятиметься, оскільки це залежить від якості та ціни матеріалу, а також приміщення, відведеного для проведення сеансів.

  Переваги нарощених вій

  У косметичної процедури багато переваг, тому вона стала такою популярною. Головними з них вважаються такі фактори:

  1. Можна обійтися без макіяжу.
  2. Немає алергії.
  3. Не потрібно купувати туш.
  4. Скорочується час на збори.
  5. Погляд завжди яскравий і виразний.
  6. Можна візуально змінити розріз та форму очей.

  Багато жінок стали відвідувати процедуру нарощування. Це допомагає позбутися патьоків і розлучень від нанесення туші. Волоски під синтетичним матеріалом не псуються і не стають тоншими. З ними можна не фарбуватися, тому що очі стають привабливішими і виразнішими, тим самим переймаючи на себе всю увагу.

  Види об'ємного нарощування вій

  Є два головні види нарощування вій: поресничний та пучковий. Вони займають однакову кількість часу на виконання, але мають різні ефекти. Додатково до них можна вибрати відповідну довжину, вигин, колір та форму.

  Пореснична технологія нарощування

  Для поресничного методу одне синтетичне волосся кріпиться клеєм до справжньої вії. Частота може бути послідовною та почерговою.

  Пореснична технологія використовується для невеликих об'ємів. Вона має на увазі приклеювання одного синтетичного волосся до натурального. Чергування та частота використання матеріалу залежить від вибраного вигину та об'єму. Такий метод займає від 1 до 3 годин роботи.

  Нобка триває протягом 2-4 тижнів. Термін залежить від дотримання правил догляду та гігієни. Після того, як почнуть з'являтися прогалини, необхідно відвідати процедуру корекції. Якщо робити її у того ж майстра, вона буде разом зі зняттям старих волосків. Нові фахівці окремо беруть за усунення минулих вій та подальше нарощування.

  Нарощування вій пучками

  Для пучкового методу формується пучок із кількох волосків. Він же кріпиться до природних вій клеєм як послідовно, так і по черзі. Частота залежить від вибраного об'єму та вигину.

  Пучками нарощують вії починаючи від 3D об'єму. Цей ефект допомагає збільшити пухнастість і візуально розкрити погляд. Голлівудський, мокрий, ляльковий ефект можна виконати цією технікою. Вони будуть важчими, але й носіння їх складе аж до 1-1,5 місяця. Для догляду та гігієни необхідно дотримуватись правил, встановлених майстром або пам'яткою. Такий спосіб використовують ті клієнти, які раніше вже робили процедуру, оскільки з першого разу великий обсяг може завдати дискомфорту та незручності.

  Голлівудське об'ємне нарощування

  Для голлівудського нарощування в кожну натуральну вію додається штучний пучок. Порівняно з іншими видами, таке нарощування не обтяжує погляд і робить його відкритим, т.к. у разі використовуються тонші і легкі матеріали, ніж у інших випадках. Таким методом можна збільшити вії від 2d до 6d обсягу.

  У деяких випадках види обсягу поєднуються, створивши при цьому незрівнянний погляд. Останні роки все більш популярні варіанти 2d та 3d нарощування. Відмінність видів нарощування в тому, що цифра перед буквою d означає кількість волосків у пучку, що приклеюється.

  Наприклад у 2d нарощуванні на кожну вію накладається 2 штучні. У 3d обсяг - це відповідно коли на кожну вію припадає 3 синтетичні і так далі. Обсяг стає дедалі більше.

  Після створення такого обсягу можна на кілька місяців відмовити від туші для вій, що корисно буде для волосків. При тому, що можна вибрати бажану довжину, колір і густоту. І, звичайно, не варто забувати про протипоказання.

  Які бувають вигини

  Для сеансу використовують і кілька технік, і вигинів. Вони допомагають надати особливості погляду та макіяжу.
  Головними вигинами вважаються:

  1. J. Цей вигин практично не помітний. Його використовують для нижнього ряду чи часткового нарощування.
  2. B. Завиток на кінчику таких волосків трохи більше, ніж на минулому вигині. Але з ним природність погляду так само зберігається.
  3. C. З таким нахилом погляд здаватиметься ширшим. Тут завиток яскравіший і сильніший. Штучні волоски дістають до брів при виборі великої довжини.
  4. D. Цей ефект вибирають ті, хто хоче отримати великий обсяг і виразний погляд.
  5. M. З таким вигином вії вийдуть довшими. Його комбінують з іншими нахилами, щоб отримати ефектніший результат.
  6. U. Завиток застосовують для отримання лялькового погляду. Він різкий і прямий, що робить очі ширшими, а обсяг вій більшим.
  7. L. Ці волоски прямі, але у основи мають різкий вигин. Його обирають носії окулярів. Матеріал за будь-яких тертях скла залишається в первозданному вигляді.

  Вигини можна вибрати самостійно або з майстром. З ним погляд буде привабливішим, яскравішим і виразнішим. У такий спосіб можна досягти природності.

  Неповне нарощування вій

  Таку техніку використовують для того, щоб зберігати природність. Методом неповного нарощування синтетичні волоски прикріплюються не до кожної природної вії, а з чергуванням. Крім цього, можна вибрати нижній ряд або зовнішні куточки очей, щоб розмістити на них матеріал і надати більше яскравості.

  Корекція нарощених вій

  Оскільки періодично природні ряди волосків оновлюються, між штучними утворюються порожнечі. Внаслідок цього необхідно проводити корекцію. Вона потрібна через кожні 2-3 тижні. Цей термін залежить і від клієнта, і від якості роботи і від матеріалу.

  Під час процедури синтетичні одиниці частково або повністю замінюються на нові. Корекція допомагає оновити погляд і зробити його ще більш виразним.

  Матеріали для нарощування

  При нарощуванні вій з обсягом необхідно вибирати одні з кращих матеріалів і в жодному разі не економити, якщо хочеться досягти бажаного результату та довгого носіння. Список необхідного:

  • якісний клей;
  • пучки для різних видів вій;
  • пінцет (зручний для майстра);
  • мікробрашінги;
  • кристал;
  • пензлик (теж має бути зручним для свого «господаря»);
  • праймер;
  • зміцнювач.

  Не варто забувати про те, що далеко не всі матері відповідально ставляться до своєї роботи і використовують якісні матеріали. Слід вибирати відповідально свого майстра.

  Питання та відповіді (FAQ)

  Для нарощування використовується кілька технік та способів. Кожен із них передбачає використання різної кількості матеріалу. Для класичного методу майстри беруть одну штучну одиницю та прикріплюю її до справжньої. Ефект 2д свідчить, що у процесі приклеювання використовується пучок. Він прикріплюється до вії, створюючи візуально більший обсяг. Додатково можна використовувати матеріал різних кольорів, форми та довжини. Вигини та інші ефекти уточнюються майстром до початку процедури.
  Для мокрого ефекту застосовують кілька технік та способів. Головне – чергувати довжину штучних вій. Завдяки цьому створюється візуальне подання вологості та в результаті збільшення об'єму. Також майстри підбирають кожному за клієнта кут нахилу, під яким проводиться нарощування. Через ефект плутанності, створеного таким методом, виходить результат - мокрі вій.

  Є кілька методів та способів нарощування вій. Вони діляться на групи, щоб легше орієнтуватися і майстру, і клієнту. Основні категорії:

  1. Класика. На справжню вій кріпиться одна штучна. Об'єм трохи збільшується, але очі виглядають максимально природно.
  2. 2D. На кожну природну приклеювання пучок із двох одиниць матеріалу.
  3. 3DДо кожної справжньої приклеювання 3 штучні.
  4. 4DДо кожної справжньої приклеювання 4 штучні.

  Клієнт сам може вибрати і обсяг, і спосіб, і згинання нарощування. Майстри ж на підставі обраних критеріїв визначають вартість.

  Навіть на першому відвідуванні салону або студії можна знайти відповідний об'єм та нахил вій. Надалі клієнти можуть експериментувати та пробувати нові варіанти цієї процедури.

  Відгуки
  Залишайте свої коментарі, відгуки, побажання на сторінці.
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Українa, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Основа)
  [email protected] zeskinner +380990052065 @Braids_kh
  Будемо раді допомогти вам у нашому салоні!
  Поділитися: 
  Поділитися: