Braids.com.ua
Салон краси
  • Українська
  • Русский
  • Афрокосы в Харькове

    Афрокоси у Харкові (Одеська), ціни

    Будь-які види афрокос: товсті, тонкі, афрокосички через брейди, афровисок, сфінкс, афрозатилок, афрокоси з нитками, з канекалоном, чоловічі афркоси. Ціни, фото, знижки, відгуки дивіться нижче

    Цены на афрокосички с учетом канекалона в Харькове

    Афрокласикавід 2000 грн
    Де коси виготовлення комплекту від 3000 грн
    Де коси вплетення комплекту від 1500 грн
    Повітряні коси від 3000 грн
    Афрокоси через брейдивід 2500 грн
    Афровисок від 200 грн
    Сфінкс від 2500 грн
    Афрозатилок від 500 грн
    Зізі коси через брейдивід 3000 грн
    Зізі коси точковоот 3500 грн
    Сенегальські коси через брейдивід 2500 грн
    Афрокоси з нитками 1 косичка 70 грн
    Афрокоси з канеколоном 1 косичка от 70 грн
    Чоловічі афрокоси 1 косичка от 70 грн

    Вартість уточнюйте за телефоном
    +38 (099) 005-20-65
    Салон краси Beauty Home
    Харків на Одеська, 49а (Україна)
    Записатися

    Записатись на
    безкоштовну консультацію


    Beauty Home, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Українa)


    Афрокоси можна плести всім незалежно від віку та гендерної приналежності. Головне – правильно визначити зону плетіння, спосіб та колір афрокос. Якщо ви поки що не вирішили, який вид кісок вибрати, ми допоможемо вам з вибором.

    Афрокоси, опис та види

    Афрокоси – це дрібні кіски. Африканські жінки заплітають їх, щоб сховати обсяг, а європейські, навпаки, щоб досягти пишності та об'ємності. Афрокосички з канекалоном – єдиний спосіб кардинально змінити образ, колір та довжину, зберігши при цьому здоров'я свого волосся.

    Залежно від способу кріплення афрокосички бувають точковими або каркасними (вдягаються на брейди). Брейди можна плести по прямій або перехрещувати. Види кіс залежать від типу плетіння та товщини канекалону. Коси бувають товстими, середніми та тонкими (зізі). Також під час плетіння коси можна плести до кінця або залишати кучеряві пензлики (хвостики) у стилі PonyTail.

    Можна використовувати для плетіння афрокосичок канекалон (штучне волосся). Також для створення афрокос можна використовувати вже готові дрібні синтетичні коси, заплетені виробничим методом або просто волокна. Просто волокна потім підплітаються майстром до основного волосся. Канекалонове заводське волосся буває прямим, хвилястим і гофрованим.

    Колірний спектр штучних пасм досить широкий. Популярні як природні кольори, і кислотно яскраві відтінки. Для створення екстравагантних образів часто використовують флуоресцентні забарвлення. За методом фарбування пасма канекалона ділять на однотонні та кольори з градієнтним переходом.

    В одній зачісці можна поєднувати різні види плетіння та канекалону. Нижче розберемо основні.

    Афрокоси через брейди

    Найпопулярніший вид кріплення афрокос - брейди. По суті, це тонкі французькі кіски. Їх заплітають із прихватами на відстані 0,5-2 см від волосяних цибулинок. При плетінні відстежують рівномірність ланок, натяг прядок і щільне примикання до голови.

    Кількість брейдів залежить від якості та довжини натурального волосся. Чим коротше і неслухняніше волосся, тим більше кісок доведеться заплести. Зазвичай для повного покриття вистачає від 7-15 брейдів.

    Готові африканські кіски вставляються у відстані між ланками брейдів та шкірою голови. Брейдисти професіонали радять робити перекриття кіс у скроневій та фронтальній зонах для досягнення ефекту природності.

    Афровісок

    2-5 брейдів у скроневій зоні миттєво змінюють образ, роблячи зачіску стильною та оригінальною. «Афровисок» найчастіше буває одностороннім, але любительки напіврозпущеного волосся та «мальвинок» можуть плести дреди на обох скронях.

    Для надання додаткового обсягу використовують канекалон природного або яскравого відтінку. Можна поекспериментувати з напрямком кіс, вибираючи пряму чи фігурну форму.

    Коси-брейди плетуться з підхватами. Після закінчення підхоплення волосся можна доплести звичайною косою або закріпити силіконовою гумкою і залишити у вільному падінні. Обидва варіанти виглядають добре.

    Афрокоси товсті (класичні)

    Таке коси повністю перекриває натуральне волосся, а кінцевий відтінок зачіски відповідає кольору канекалону. Товсті афрокоси – найкращий спосіб досягти максимального обсягу та створити унікальний образ.

    У зачісках із класичними афрокосами використовують точкове плетіння із шаховим розташуванням кріплень. Брейди теж підходять для цього. Прилеглі до голови кіски можна робити з перехлестом і без, з додаванням канекалону або без синтетики, якщо натуральне волосся занадто густе. Найчастіше класичні афропрічно роблять із готовими африканськими косами, тому що заплітати кожну окрему кіску занадто довго і важко фізично.

    Плетіння класичних афрокосів – трудомісткий процес. Надійність зачіски залежить від майстерності брейдиста, довжини натурального волосся, кількості кіс та брейдів.

    Афрокоси тонкі

    Ці афрокосички заплітаються за принципом товстих. Вони відрізняються товщиною та кількістю штучних кіс, кількість яких становить від 100 до 300 штук. Чим тонші за коси, тим рівномірніше вони розподіляються по голові.

    Тонкі коси зазвичай кріплять на брейди, фіксуючи основу кожної кіски в простір між ланками брейду гачком.

    Тонкі коси продаються в пачках. На одну зачіску потрібно від 3 до 5 упаковок готових кіс.

    Афрокосички бувають прямими класичними, з великою хвилею та гофрованими. Їхні кінчики стоншуються до кінця або симпатично завиваються («поні-тейл»). Тонкі коси із рівномірним забарвленням натуральних кольорів виглядають максимально природно. Дуже ефектно виглядають градієнтні переходи на довгому волоссі.

    Сфінкс

    Ця зачіска підійде тим, хто звик ходити без чубчика і хоче максимально прибрати волосся з чола. «Сфінкс» особливо популярний у спеку року, у відпустці та на пляжі.

    Комбіноване плетіння сфінкс – це поєднання брейдів та африканських кісок. Волосся на маківці повністю забираються в брейди. За бажанням додатково заплітаються віскі. Канекалон на потилиці зазвичай вплітають точним способом. Але для збільшення обсягу використовують тонкі фабричні коси, які вставляють у брейди без точкового плетива.

    Технологія створення зачіски сфінкс залежить від кваліфікації майстра та образу, який хочеться втілити у життя. Досвідчений брейдист порадить красивий малюнок брейдів і відтворить на маківці химерний візерунок з кіс.

    Афрозатилок

    Точкове плетіння на потилиці популярне серед креативної молоді. «Афрозатилок» зазвичай плетуть на довгому волоссі, а потім разом з натуральними пасмами закручують на маківці в гульку, збирають у пучок або заплітають єдину товсту косу. Відмінно виглядає часткове плетіння на потилиці у вигляді двох шишечок та у високих хвостах. Якщо ви звикли збирати волосся на маківці і хочете виглядати максимально природно, це ваш варіант.

    «Афрозатилок» можна носити до 3-х місяців. Якщо набридло ходити з пучком, сміливо розпускайте волосся по плечах. Але не забудьте викласти коси вперед, щоб їх було видно. У «афрозатилка» безліч модифікацій. Під час плетіння можна використовувати натуральні кольори, яскравий канекалон та контрастні відтінки.

    Афрокоси з нитками

    Заплітання кісок з нитками

    Цей варіант відрізняється низькою вартістю матеріалів та простотою виконання. Коси з нитками найчастіше плетуть у домашніх умовах. Це роблять молоді мами. Вони заплітають доньок з довгим волоссям на 2-5 днів, зберігаючи зачіску між миттям голови. Найкращими варіантами для афрокос з нитками вважаються «афрозатилок», «афровісок» і брейди по всій голові. При створенні кісок використовують кольорові акрилові нитки для в'язання.

    Афрокоси з нитками можна замовити у професійного брейдиста. Якщо, наприклад, для створення образу вам знадобиться унікальний колір для вплетення в тон сукні або костюма, сміливо звертайтеся до професійного майстра зі своїм матеріалом. Він заплете та порадить додаткові способи прикраси голови.

    Афрокоси з канекалоном

    Найпоширенішим матеріалом для афрозачісок вважається канекалон. Це штучні волокна, які додають у плетіння. Існує окремий вид штучного волосся. Це заплетені заводським способом кіски, вони збираються в пачки та продаються у спеціалізованих магазинах. Точну кількість пачок розрахує майстер після огляду вашої голови.

    Канекалонові волокна – прямі. А заводські коси бувають різних форм. Для створення класичних зачісок використовують прямі кіски, для хвилястих – коси з великою та середньою хвилею. Якщо хочете отримати дрібні кучері, вибирайте гофр.

    Сенегальські коси

    Сенегальські коси – це джгутики з канекалону.

    Під них зазвичай плетуть каркасні брейди, в які вставляють готові кіски.

    Сенегали на брейдах виглядають дуже креативно. Для створення цієї зачіски потрібна пачка канекалонових ниток та 3-7 пачок готових джгутів. Сенегали дозволяється вплітати точково, але при такому способі кріплення кількість кіс буде значно меншою.

    Різновиди сенегальських кісок:

    • з двох прядок (сенігав твіст);
    • товсті (мамбо твіст);
    • з чотирьох прядок (кубик твіст).

    Мамбо твісти використовують для створення супероб'єму. Кубик твісти відрізняються незвичайним зовнішнім виглядом. Наймоднішим забарвленням вважається градієнтний перехід від темного до м'ятного пудрового кольору.

    Де коси

    Де-коси – це зачіска з точковим типом кріплення та вплетенням кіс із двома кінцями.

    Для створення потрібно зробити спеціальні заготовки, тобто вручну заплести канекалонові кіски.

    Подвійні коси починають плести з середини, послідовно заплітаючи кожну половинку.

    Зовнішні ознаки де-коси:

    • починається з тонкого кінчика;
    • потовщується в середині;
    • закінчується тонким кінцем.

    Де-косу складають навпіл, одну частину з'єднують з натуральним волоссям, іншу випускають зверху.

    Незважаючи на точкове плетіння зачіска виглядає об'ємною, тому що з однієї точки виходить не одна коса, а дві.

    Зізі коси

    Зізі-коси – фабричні трипрядні кіски з канекалону прямої або гофрованої форми. Вони тонші в порівнянні зі звичайними афрозаготівлями, на голові виглядають ніжніше. Товщина зізі-кіс становить 3 мм.

    Завдяки невеликому об'єму «зізі» майже невагомі. Для створення зачіски потрібно від 4 до 7 пачок штучних кіс.

    Зізі вплітають у брейди. Кількість фабричних кісок залежить від побажання клієнта. Чим більше пачок, тим більше вийде зачіска.

    Чоловічі афрокоси

    Чоловічі африканські кіски

    Брутальні афрокосички популярні серед музикантів, шанувальників репу, хіпі, представників творчих професій та спортсменів. Чоловіки, на відміну від жінок, вибирають стримані тони та природні кольори. Вони віддають перевагу частковим точковим плетінням і брейдам. Коси можна плести у будь-якому віці незалежно від віку та соціального стану.

    Афрокоси натурального темного кольору – чудовий спосіб підкреслити мужність та активну життєву позицію. З афрокосами зручно займатись спортом. З ними можна обійтися без укладання, а голову мити лише раз на два тижні. Коси підходять креативним особам, які не бажають витрачати час на щоденний догляд за волоссям.

    Єдиний мінус зачіски – відвідування лазні та сауни, від яких доведеться на якийсь час відмовитися. Занадто сильний жар канекалону протипоказаний.

    Африканські кіски - чудовий спосіб зарядитися позитивом і поміняти імідж. Не забувайте оновити гардероб, щоб повністю відповідати новому образу. Щоб все вийшло красиво, вам потрібно звернутися до професіонала.

    Питання та відповіді (FAQ)

    За афрокосами дуже просто доглядати. Ми підготували відповіді на популярні запитання. Читайте, щоб дізнатися, як надовго зберегти коси.
    Перед походом до брейдиста вимийте волосся щоденним шампунем без кондиціонера, бальзаму та інших зволожуючих засобів. Коси плетуть тільки на чисте волосся.
    Тривалість носіння кісок залежить від методу їх заплетання, якості канекалону, а також від швидкості росту натурального волосся. У середньому афрокосички можна носити від місяця до трьох. Після 5-го місяця брейди втрачають форму, а точкові кріплення сповзають униз.
    Чим коротша стрижка, тим важче робити брейди. Майстри, як правило, беруться за волосся більше 7 см. Занадто довгі пасма дуже довго заплітати. Це відбивається на вартості зачіски.
    Афрокоси протипоказані за наявності шкірних захворювань (псоріазі, себореї), якщо на голові є садна, гематома, подряпини, відкриті рани або алергічні висипання в зоні плетіння. Стражденним мігренями і сильними головними болями не рекомендується плести занадто тугі коси.
    Це помилка. При грамотному заплетенні волосся не травмується, а додаткове стимулювання волосяних цибулинок при натягу стимулює зростання нових волосків.

    Протягом першого тижня натуральне волосся адаптується до косів. Можлива поява сверблячки, але голову в жодному разі не можна чухати. Якщо виникли алергічні реакції, обробляйте шкіру між косами тампоном із настоєм ромашки або антисептиком.

    За косами не треба доглядати. Їх потрібно красиво збирати на маківці або носити розпущеними, а на ніч заплітати або одягати косинку.

    Афрокоси миють піною збитого на губці нейтрального шампуню, який наносять рухами, що промокують, на шкіру між точками кріплення кіс. Змивають теплою проточною водою. Під час сушіння обертають шевелюру рушником і залишають на якийсь час, щоб вода ввібралася в тканину. Сушать природним шляхом або холодним струменем фена.

    Найчастіше вплітають канекалон. Але якщо його немає, спробуйте додати нитки для в'язання. Вибирайте легку акрилову пряжу, тому що нитки бавовняні складно плести, а вовняні занадто важкі.

    Процес зняття кіс залежить від методу заплітання. Якщо натуральне волосся впліталося точковим методом, обріжте канекалон трохи нижче кінчика натурального волосся, а потім розплетіть кіску. При використанні брейдів спочатку акуратно виплутайте прядки штучних кіс з брейдів, а потім розплетіть каркас.

    Використовуйте підручні засоби: манікюрні ножиці, спиці, гачки для в'язання. Після розплювання всієї голови змочіть шевелюру водою з пульвелізатора, а потім вимийте живильним шампунем з кондиціонером для легкого розчісування.

    Час плетіння залежить від довжини волосся, майстерності брейдиста та складності образу. В середньому на повне покриття голови йде від 3 до 8 годин. У деяких салонах коси плетуть у дві руки і вдвічі швидше.
    Звісно. Тільки треба дотримуватися технології плетіння, стежити за алергічними висипаннями на шкірі і носити афрокосички не більше 1-2 тижнів.
    Небезпека випадання волосся у косах тривалого носіння перебільшена. Волосся на голові випадає щодня. Без кісок цей процес проходить непомітно, а в косах волоски накопичуються. Все, що потрапило в косу, відмирало протягом 2-3 місяців.
    Відгуки
    Залишайте свої коментарі, відгуки, побажання на сторінці.
    Салон красоты Beauty Home в Харькове
    Салон красоты Beauty Home в Харькове
    Салон красоты Beauty Home в Харькове
    Салон красоты Beauty Home в Харькове
    Салон красоты Beauty Home в Харькове
    Українa, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Основа)
    braids.com.ua@gmail.com zeskinner +380990052065 @Braids_kh
    Будемо раді допомогти вам у нашому салоні!
    Поділитися: 
    Поділитися: