Braids.com.ua
Салон краси
 • Українська
 • Русский
 • Сенегальські кіски в Харкові

  Сенегальські кіски у Харкові (Одеська, Основа), ціни

  У нашому салоні краси Beauty Home для заплітання сенегальських кіс (сенегалів) ми запропонуємо вам канекалон будь-яких відтінків на ваш вибір. Ціни, фото, знижки, відгуки дивіться нижче.

  Ціни на сенегальські коси (Харків)

  Сенегальські коси через брейди
  від 1500 грн
  Сенегальські коси з канекалоном
  1 кіска 30 грн

  Вартість уточнюйте за телефоном +38 (099) 005-20-65
  Салон краси Beauty Home
  Харків на Одеська, 49а (Україна)
  Записатися

  Записатися


  Beauty Home, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Українa)  Виявити індивідуальність можна різними способами. Виразити її можна й через зачіску. Сенегальські коси у Харкові вибір для стильних та сміливих і є одним із варіантів самовираження

  Такі коси заплітаються з двох пасм, які скручують джгутом. Залежно від побажань клієнта, стану та густоти волосся сенегали бувають різної довжини: від короткого до довгого. Різним буває кількість кіс. Зазвичай їх заплітають близько 200 штук. Для плетіння такої кількості знадобиться дуже багато часу. Мінімальний час, який піде на плетіння, становить 6 годин, а іноді 12 годин.

  Як відбувається процес плетіння сенегальських кіс

  Сенегальські кіски заплітаються в такий спосіб.

  • Виділяють пасма натурального волосся. Ширина становить від 2,5 до 5 сантиметрів. Від цього залежить товщина коси.
  • Виділене пасмо поділяють на дві рівні частини і починають закручувати в джгут. Роблять це біля самого коріння.
  • Після до натурального волосся прикріплюють пасмо канекалона. Поділяють його на дві рівні частини та поміщають між натуральними пасмами. У результаті виходить пасмо змішаного волосся.
  • Далі штучні пасма скручують у джгут за тією ж технологією, як і натуральні. Виходить тугий і пружний джгут. Його кінці закріплюють спеціальним клеєм.

  При плетінні кіс може виникнути кілька проблем. Перша, полягає у способі кріплення. Прикріплюючи канекалон до самого кореня натуральних пасм можна очікувати, що він сповзе вже за кілька днів. Друга проблема полягає в тому, що з коси вибиваються кінчики волосся і вона стає пухнастою і пухкою. Далі штучні пасма скручують у джгут за тією ж технологією, як і натуральні. Виходить тугий і пружний джгут. Його кінці закріплюють спеціальним клеєм.

  Часто кріпляться сенегальські коси через брейди. Створюється каркас із брейдів по голові. Зазвичай достатньо 12-14 штук. За допомогою спеціальних гачків в них простягають штучні пасма і крутять джгути. Далі штучні пасма скручують у джгут за тією ж технологією, як і натуральні. Виходить тугий і пружний джгут. Його кінці закріплюють спеціальним клеєм.

  Рекомендації з догляду

  Є безліч прихильників та противників такої зачіски. Деякі відзначають позитивний ефект. Є відгуки, де кажуть, що після кіс покращується ріст волосся і воно стає густішим. Щоб не завдати шкоди волоссю варто правильно за ними доглядати. Догляд полягає в наступному:

  • не застосовувати гарячі прилади до синтетичних пасм, оскільки вони можуть плавитися;
  • коли коси розплете волосся потребують обов'язкового зволоження та живлення, ідеальним вибором стане поживна маска для волосся;
  • наступного разу заплітати коси радять не раніше ніж через 2-3 тижні.

  Розплести коси бажано в салоні, але це можливо і в домашніх умовах. Краще попросити когось допомогти у цьому. Розплітаючи кіску потрібно відразу розчісувати натуральне волосся, щоб воно не сплуталося. Розплітати починати краще з потилиці, поступово просуваючись до передньої частини голови. Термін носіння джгутів становить від 2 до 4 місяців, залежно від швидкості росту натурального волосся.

  Чому плести сенегальські коси краще у майстра

  Є кілька причин, чому варто звернутися до майстра для плетіння:

  • досвід роботи та високий рівень майстерності;
  • якість застосовуваних матеріалів;
  • наявність цікавих новинок та пропозицій.
  Якщо дівчина чи хлопець зважився на новий образ, то заплести сенегальські кіски у Харкові можна будь-якої миті. Відображення у дзеркалі після відвідин майстра стане справжнім феєрверком емоцій та радості.
  Відгуки
  Залишайте свої коментарі, відгуки, побажання на сторінці.
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Українa, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Основа)
  [email protected] zeskinner +380990052065 @Braids_kh
  Будемо раді допомогти вам у нашому салоні!
  Поділитися: 
  Поділитися: