Braids.com.ua
Салон краси
 • Українська
 • Русский
 • жіноча стрижка у Харкові

  Жіночі стрижки у Харкові (Одеська, Основа), ціни

  У нашому салоні краси Beauty Home ви можете зробити як модельні, так і класичні стрижки будь-якої складності. Ціни, фото, знижки, відгуки дивіться нижче.

  Ціни на жіночі стрижки (Харків)

  Кінчики на суху
  250 грн
  Кінчики з миттям голови
  450 грн
  Чубчик
  70 грн
  Коротка стрижка
  300 грн
  Каре
  400 грн
  Каскад
  400-450-500 грн

  Вартість уточнюйте за телефоном +38 (099) 005-20-65
  Салон краси Beauty Home
  Харків на Одеська, 49а (Україна)
  Записатися

  Записатися


  Beauty Home, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Українa)  Зміна зовнішнього вигляду завжди сприяють підвищенню самооцінки та появі впевненості в собі.

  Кожна жінка може виділитися, зробивши незвичайне стильне жіноче укладання. Зараз у салоні пропонують різні жіночі стрижки, що дозволяє проявити свою фантазію та втілити мрії у новому образі абсолютно будь-якій представниці жіночої статі.

  Види жіночих стрижень та їх відмінність

  З розвитком модної індустрії з'являється все більше видів жіночих стрижок, зокрема з різними незвичайними елементами. Але також актуальними є і класичні варіанти, які просто допомагають освіжити та прикрасити свій образ.

  Модельні

  У салон краси чи перукарню часто приходять жінки з проханням зробити їм модельну стрижку. Але такого виду немає. Модельною можна назвати будь-яку стрижку, яка робиться не за класичною технікою. У виборі цього необхідно уточнювати свої побажання: довжину, густоту, ступінь филирования, наявність додаткових елементів, асиметрія тощо.

  Модельні стрижки відкривають горизонти фантазії та натхнення як для майстрів, так і для самих відвідувачок салону краси. Їх можна вдосконалювати безкінечно з урахуванням деяких змін.

  Класичні

  Кожен перукар знає схеми, за якими робляться класичні стрижки. Такими вважаються: каре, шапочка, боб, гарсон, піксі і таке інше. Класичні стрижки актуальні у будь-якому віці та образі.

  У нас у салоні ви можете зробити будь-яку стрижку: і класичну, і модельну з урахуванням особистих побажань.

  Ми допоможемо вибрати стрижки

  Від вибору стрижки залежить зовнішній вигляд, тому до нього потрібно підходити з розумом. Найчастіше жінки самі не знають, чи підійдуть їм обрана довжина волосся, наявність чубчика і так далі.

  Майстри нашого салону допоможуть вибрати стрижку, оскільки вони враховують усі риси обличчя, асиметрію, колір очей, вік. Всі ці фактори сприяють вибору найбільш підходящої стрижки, яка буде актуальною і для віку жінки, і її образу.

  Допомога майстра у виборі стрижки не дасть розчаруватися у вашому новому зовнішньому вигляді. Кожен перукар нашого салону намагається зробити для своїх клієнтів якнайкраще, тому їх поради та рекомендації дозволять отримати яскравий та виразний образ.

  Питання та відповіді (FAQ)

  2022 року популярною стала стрижка Біксі, яка також була на піку наприкінці 90-х. З нею не доведеться витрачати час на укладання, адже воно завжди виглядає чудово.
  На стрижку йде від 30 до 60 хвилин. Тривалість стрижки залежить від: довжини та стану волосся, переваг клієнта, ступеня складності стрижки, професійних навичок майстра.
  Регулярність стрижок залежить від її виду, довжини та якості волосся. Але періодично необхідно відвідувати салон для підстригання кінців, що січуться, які псують стан волосся.
  Для початку слід записатися в салон. Далі ви кажете майстру про бажану стрижку, а майстер може запропонувати якісь варіанти або відразу приступити до роботи.
  У жіночій стрижці важливо враховувати і вік та особливості обличчя. Це допоможе приховати недоліки та виділити переваги, коригуючи довжину або додаючи чубок.
  Дезінфекція інструментів – необхідний етап у проведенні жіночої стрижки, оскільки процес відбувається з використанням гострого предмета. Завдяки проведенню дезінфекції інструменти чисті та безпечні для здоров'я, що захищає клієнта у разі непередбаченого поранення ними.
  Відгуки
  Залишайте свої коментарі, відгуки, побажання на сторінці.
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Салон красоты Beauty Home в Харькове
  Українa, м. Харків, вул. Одеська, 49а (Основа)
  [email protected] zeskinner +380990052065 @Braids_kh
  Будемо раді допомогти вам у нашому салоні!
  Поділитися: 
  Поділитися: