Розпродаж!

811

Опис

Розкішний крем для рук та нігтів інтенсивно зволожує, живить та захищає шкіру рук від негативного впливу зовнішніх агресивних чинників. Біоміметичні зволожувачі SACCHARIDE ISOMERATE (AND) INOSITOL та поліпептиди веганського шовку SR-SPIDER POLYPEPTIDE-1 сприяють зволоженню не тільки шкіри рук, але й сухої кутикули, що профілактують ламкість нігтів та появу задирок.

Вітаміни С та Е захищають шкіру від гіперпігментації, сприяють регенерації клітин та сприяють відбіленню, роблячи колір шкіри та нігтів більш рівномірним. Крем швидко вбирається без відчуття липкості або жирності, залишаючи оксамитовий фініш.

 

Лосьйон з легкою текстурою, що надає активний ліфтинг для шкіри тіла за допомогою пептидів веганського шовку та галактінолу. Біоміметичний бустер зволоження запускає антиоксидантні механізми, стимулює вироблення колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Комбінація насиченої та поживної олії жожоба із двома ефірами, що  тануть при температурі тіла, ефективно живить шкіру, надаючи їй шовковистості.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість лосьйону нанесіть на чисту злегка вологу шкіру. Використовуйте щодня, вранці чи ввечері.

  2. Невелику кількість крему нанесіть на чисту злегка вологу шкіру рук. Застосовуйте протягом дня за потреби.