Розпродаж!

600

Опис

Догляд за шкірою обличчя для чоловіків – Must have у сучасних умовах життя. 

 

Чоловіча шкіра дуже страждає від забруднень, потовиділення і жорсткої води. Догляд за обличчям для чоловіків така ж необхідність, як щоденне гоління і умивання.

Потужний вплив тютюну, алкоголю, сонця, щоденна процедура гоління, використання спиртових лосьйонів і пінок для гоління залишають зморшки і роблячи шкіру чутливою, а велика кількість шкірного сала на шкірі у чоловіків провокує жирний блиск і появу вугрів. 

 

Шкіра чоловіків більш пружна і щільна, завдяки 2 природним бонусам – тестостерону і колагену. Але догляд за шкірою не сильно відрізняється від жіночого. Ми підготували універсальні засоби для щоденного догляду за шкірою обличчя чоловіків.

 

Санскрін для щоденного використання з потужним захистом від UVA, UVB, HEV та IR випромінювання.

Мікс фільтрів останнього покоління  Uvinul A plus B та Tinosorb М забезпечує потужний захист шкіри від сонця в умовах міста, адже працює при нанесенні у невеликих кількостях та не вимагає поновлення протягом дня  та служить чудовою базою для макіяжу.

Екстракти паростків соняшнику та насіння дерева тара протидіють негативному впливу на  шкіру синього (HEV) та інфрачервоного світла (IR),  зберігають структурний колаген для пружності шкіри.

 

Гіалуронова сироватка Smart у комбінації утворює на шкірі найтоншу плівку, яка активно вбирає вологу з навколишнього середовища, зберігаючи її в роговому шарі, забезпечує поверхневе зволоження шкіри і одночасно встановлює захисний бар'єр.

Гіалуронова сироватка є відмінним засобом для пошкодженої шкіри, захищаючи її в той час, поки йдуть відновлювальні процеси.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування: 

  1. Невелику кількість гіалуронової сироватки потрібно нанести масажними рухами на чисту, вологу шкіру обличчя, шию і зону декольте. Використовуйте щодня, вранці (в тому числі і як активний засіб під денний крем) і ввечері.

2. Нанесіть невелику кількість крему на шкіру обличчя після повного вбирання попередньо нанесених засобів.