Розпродаж!

1839

Опис

Цифровий нагрівач (воскоплав)  призначений для розігріву воску в гранулах, таблетках, а також в банках 500 грамів стандартного розміру. Має додаткову силіконову ємність для гарячого воску в таблетках або гранулах або для парафіну.

Зручний і універсальний воскоплав для воску з терморегулятором, підходить для професійного і для домашнього використання. Має компактний розмір, гарний дизайн. Оснащений регулятором температури та індикацією показників нагрівання, за допомогою яких процес стає ще простішим.

 

Гранули для епіляції Hillary Epilage White Chocolate – Плівковий віск середньої щільності в гранулах, високопластичний, завдяки чому чудово схоплює кожен волосок.

Удосконалена формула запобігає появі так званих ниток-павутинок, які з'являються при нанесенні.

Має високу ефективністю навіть при роботі з щетинистими волосками. Має приємний запах. Не подразнює шкіру і не викликає почервоніння. Може використовуватися для депіляції інтимних зон. 

 

Гранули для епіляції Hillary Epilage Premium Gold – гарячий віск преміум-класу. Має розкішний золотистий колір та особливу формулу з гіпоалергенними складниками та оліями для кращого розпарювання шкіри та, як наслідок, для ідеального видалення навіть найкоротших волосків. Особлива формула підходить для роботи по олії. 

Віск при нагріванні виділяє ніжний аромат,  що подарує  приємну Spa-процедуру. 

Гранули швидко плавиться при температурі 38-40 градусів. Віск ідеально лягає тонкою плівкою, що дозволяє захоплювати широкі зони для видалення, скорочуючи час процедури.  

 

Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum  з ароматом стиглої сливи, містить спеціальні компоненти, які надають воску особливу пластичність. Густа і насичена текстура воску дозволяє обволікати волоски біля самої основи, чудово видаляє навіть найкоротші волоски.

Підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі для чутливої та тонкої шкіри з ламкими капілярами.

Час застигання аплікації 10-12 секунд, що дозволяє навіть новачкові ретельно нанести віск, встигнути скоригувати помилки до моменту застигання воску. 

Чітко повторює контури тіла, дозволяючи видалити волосся у важкодоступних зонах з першого разу.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Поставте воскоплав на рівну поверхню, поруч з якою буде проводитися процедура епіляції 

  2. Помістіть силіконову чашу всередину воскоплава, потім додайте в неї віск / цукрову пасту.

  3. Приєднайте воскоплав до електромережі, на екрані зобразиться OFF. Поверніть регулятор температури за годинниковою стрілкою, щоб увімкнути. 

  4. Поворотний перемикач можна повернути на 360 ° для регулювання температури. Поворотний перемикач чутливий. Температуру можна регулювати одним поворотом шестерні, один поворот – 1 . Швидко поверніть перемикач, щоб швидко встановити бажану температуру (діапазон температур становить 35-125 .) 

  5. Дочекайтеся рівномірного розплавлення маси (близько 15-20 хвилин). Для прискорення процесу накрийте воскоплав кришкою. 

  6. Після досягнення заданої температури увімкнеться режим підтримки оптимальної температури. За необхідності встановіть іншу температуру.

  7. Приступайте до процедури епіляції. 

  8. Отриману масу нанести на потрібну ділянку в напрямку росту волосся. Потім почекати 5-6 секунд до повного охолодження і зірвати одним рухом проти росту волосся.

  9. Після закінчення процедури поверніть ручку регулятора температури проти годинникової стрілки, коли температура відрегульована до найнижчої (35 ), поверніть на один або кілька поворотів проти годинникової стрілки, щоб вимкнути пристрій.

  10. Відключіть пристрій від мережі.