Опис

Цифровий нагрівач (воскоплав)  призначений для розігріву воску в гранулах, таблетках, а також в банках 500 грамів стандартного розміру. Має додаткову силіконову ємність для гарячого воску в таблетках або гранулах або для парафіну.

 

Зручний і універсальний воскоплав для воску з терморегулятором, підходить для професійного і для домашнього використання. Має компактний розмір, гарний дизайн. Оснащений регулятором температури та індикацією показників нагрівання, за допомогою яких процес стає ще простішим.

 

Перемикач регулювання температури, що повертається на 360 градусів, дозволяє легко та точно контролювати температуру. Кожне клацання ручки керування змінює температуру на 1 градус, одночасно швидке повертання ручки дозволяє безпосередньо встановити бажану температуру (діапазон температур 35-125 градусів за Цельсієм). Електронний дисплей на перемикачі регулювання температури показує температуру нагрівання та дозволяє контролювати її протягом усього часу використання.

 

Завдяки LED-підсвітці можна легко визначити ступінь нагрівання воску. Червоне світло означає, що віск ще нагрівається, а зелене – що нагрівся і готовий до роботи. Воскоплав має силіконову чашу, яку легко використовувати та зручно чистити.

 

Розмір 190 * 178 мм
Напруга

штепсельна вилка ЄС 220 В (50/60 Гц) 

Потужність 100 Вт
Ємність

500 мл 

Діапазон температур

35-125  

Сертифікат

CE- (EMC, LVD), FCC 

 

Застереження

Під час використання електричних приладів, особливо коли присутні діти, слід завжди дотримуватися основних заходів безпеки. Прочитайте всі інструкції перед використанням воскплаву.

 1. Воскоплав повинен знаходитися на рівній поверхні і не на краю стола. Не переставляйте включений воскоплав в процесі епіляції.

 2. НЕ вмикайте пристрій, якщо ємність воскоплава порожня.

 3. Щоб уникнути опіків протестуйте розігрітий матеріал на тильній стороні руки або на іншій невеликій ділянці шкіри. Після цього зменште або збільште температуру до більш відповідного значення.

 4. НЕ ставте воскоплав у воду або будь-яку рідину, тримайте місце роботи пристрою сухим. Використовувати воду в процесі чистки ємності заборонено.

 5. Якщо воскоплав потрапляє у воду, негайно відключіть його від мережі. НЕ торкайтесь до приладу руками.

 6. Тримайте подалі від дітей.

Використання воскоплаву

 1. Поставте воскоплав на рівну поверхню, поруч з якою буде проводитися процедура епіляції 

 2. Помістіть силіконову чашу всередину воскоплава, потім додайте в неї віск / цукрову пасту.

 3. Приєднайте воскоплав до електромережі, на екрані зобразиться OFF. Поверніть регулятор температури за годинниковою стрілкою, щоб увімкнути. 

 4. Поворотний перемикач можна повернути на 360 ° для регулювання температури. Поворотний перемикач чутливий. Температуру можна регулювати одним поворотом шестерні, один поворот – 1 . Швидко поверніть перемикач, щоб швидко встановити бажану температуру (діапазон температур становить 35-125 .) 

 5. Дочекайтеся рівномірного розплавлення маси (близько 15-20 хвилин). Для прискорення процесу накрийте воскоплав кришкою. 

 6. Після досягнення заданої температури увімкнеться режим підтримки оптимальної температури. За необхідності встановіть іншу температуру.

 7. Приступайте до процедури епіляції. 

 8. Після закінчення процедури поверніть ручку регулятора температури проти годинникової стрілки, коли температура відрегульована до найнижчої (35 ), поверніть на один або кілька поворотів проти годинникової стрілки, щоб вимкнути пристрій.

 9. Відключіть пристрій від мережі.

 

Як чистити воскоплав

 1. За допомогою шпателя видаліть залишки воску. 

 2. Злегка підігрійте, поки залишок воску не розчиниться, вимкніть воскоплав.

 3. За допомогою паперового рушника протріть внутрішню сторону воскової каструлі, щоб видалити залишки воску.

 

Застереження щодо процедури епіляції

 1. Протипоказання до процедури епіляції воском / цукрового пастою: свіжа засмага, ранки, садна, родимки, папіломи, різні хвороби шкіри та інші медичні протипоказання, алергія на використовуваний матеріал. Якщо ви маєте сумніви, краще проконсультуйтеся з лікарем.

 2. Після проведення процедури протягом 24 годин не відвідуйте солярій, басейн, спортзал та інші види тренувань, не використовуйте мило і крем на зоні оброблених ділянок. 

 3. Щоб уникнути врослого волосся та інших небажаних наслідків, щодня зволожуйте шкіру. Скрабуйте оброблену зону 2 рази в тиждень, а також за 24 години до процедури епіляції. 

 4. В день епіляції бажано не використовувати крем і дезодорант на зонах майбутньої обробки.