Розпродаж!

464

Опис

Комплекс для глибокого зволоження та відновлення шкіри обличчя живить та зволожує, забере чорні цятки, відновлює та заспокоює шкіру, знімає почервоніння та подразнення, зменшить запалення, звузить пори та вирівняє тон, поверне еластичність шкірі та надасть здорового вигляду обличчя.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість порошку убтану насипте у долоню, додати трохи води і розвести до пастоподібного стану. Нанести на вологу шкіру, обережно розподілити по всьому обличчю, помасажувати і змити. Можна застосовувати двічі-тричі на тиждень.
  2. Олію жожоба нанесіть тонким шаром на шкіру обличчя, шиї й декольте і почекати, поки воно повністю вбереться. Така процедура сприяє усунення мішків під очима, зволоженню шкіри. Якщо ваша шкіра не схильна до закупорювання пор, можете наносити олію поверх нічного крему і залишати на обличчі до ранку.

 

Убтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 мл + Натуральна олія для обличчя та волосся Hillary JOJOBA OIL, 30 млУбтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 мл + Натуральна олія для обличчя та волосся Hillary JOJOBA OIL, 30 млУбтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 мл + Натуральна олія для обличчя та волосся Hillary JOJOBA OIL, 30 млУбтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 мл + Натуральна олія для обличчя та волосся Hillary JOJOBA OIL, 30 мл

 

 

УВАГА!  Тимчасово можлива поставка убтану в іншій тарі або тарі іншого кольору в зв'язку з перебоями в постачаннях тари через карантинні обмеження. Склад продукту не змінювався