Розпродаж!

364

Опис

Набір для  сухої та чутливої шкіри, що глибокого зволожить та відновить шкіру, забере чорні цятки, відновить та заспокоїть шкіру, усуне почервоніння та подразнення, зменшить запалення, звузить пори та вирівняє тон, поверне еластичність шкірі та надасть здорового вигляду обличчя.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість убтану насипте на руку, додайте води і розмішайте пальцем до пастоподібного стану.  Нанесіть на вологе обличчя легкими масажними рухами, приділяючи особливу увагу Т-зоні, і змийте.  Можна застосовувати два-три рази на тиждень.
  2. Кілька крапель сироватки масажними рухами нанесіть на чисту шкіру обличчя, шиї і зоні декольте.  Наносити сироватку можна двічі на день, в тому числі як активний засіб під крем.

Якщо на вулиці температура повітря нижче 0, після нанесення сироватки рекомендуємо почекати 20-30 хвилин, для повного вбирання.

Beauty-хак:

Наносьте гіалуронову сироватку на вологу шкіру обличчя.  Після очищення обличчя убтаном, збризніть шкіру обличчя тоніком, містом або термальною водою.  Після чого на вологу шкіру нанесіть сироватку.  Так молекули гіалуронової кислоти отримають достатню кількість вологи для роботи в верхніх шарах шкіри.

Змішайте кілька крапель сироватки і кілька крапель олії Hillary JOJOBA OIL або Hillary FLUID OIL і нанесіть мікс на чисту зволожену шкіру обличчя легкими масажними рухами.  Засоби доповнять і посилять дію один одного.  Таке використання засобів не вимагає подальшого нанесення крему.