Опис

Захист від високих температур до 200 ° C, дія Anti-pollution.

 

РЕЗУЛЬТАТ

Миттєво надає волоссю блиск, збільшує товщину і об’єм  волосини. Ідеально відповідає всім видам укладки, забезпечує гладкість волосся, не склеюючи його.

 

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ ТЕРМОЗАХИСТУ ДЛЯ ВОЛОССЯ HILLARY CHIA

Активні речовини, що містяться у формулі даного продукту, живлять і захищають волосся.

Ідеально готує волосся до теплового впливу щипців і фену, захищає структуру волосся від надмірного перегрівання. Захист від високих температур під час укладання волосся (До 200 ° C) Для кращого стайлінгу феном і вирівнювачем волосся, має Anti-pollution захист від шкідливих факторів навколишнього середовища. Запобігає посіченню і ламкості кінчиків, сприяє легкому розчісуванню, зволожує і живить волосся.

А також:

  • ти користуєшся 100% натуральним продуктом
  • не містить SLS, силікони і парабени

 

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

 

Протеїни сої. Гідроксильований соєвий протеїн проникаючи в шкірний покрив і в структуру волосся надає кондиціонуючий вплив. Ефективно впливає на волосся, зміцнюючи його від коренів до кінців, надає блиск, пружність і активно зволожує.

Яблучна кислота. Володіє антиоксидантними, очисними, зволожуючими і  протизапальними властивостями.

Сечовина(карбамід). Зволожуючий компонент, що входить до складу кремів для сухої, чутливої шкіри, шампунів і фарб для волосся. Похідні сечовини володіють консервуючими, поверхнево-активними, зволожуючими властивостями.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Рівномірно наносити спрей на волосся, приступити до укладання феном. Або на сухе волосся – перед використанням плойки вирівнювача для волосся.

 

Beauty-хак:

Відновлює  волосся при постійному використанні.

Спрей-термозахист для волосся Hillary CHIA, 120 мл

Спрей-термозахист для волосся Hillary CHIA, 120 мл

Спрей-термозахист для волосся Hillary CHIA, 120 мл