Розпродаж!

2161

Опис

Базовий набір  для догляду за жирним типом шкіри із сонцезахисною сироваткою, не тільки дбайливо очистить та зволожить шкіру завдяки органічним засобам, а й допоможе захистити шкіру від UVA / UVB променів, від проникнення пилу та інших забруднень, а також подбати про відновлення шкіри обличчя.

 

Очищуюча пінка для жирної та комбінованої шкіри з унікальною олією таману та олією жожоба має себорегулюючі властивості та не забиває пори, не викликає запалення, не шкодить мікробіому та зберігає природний Ph-баланс шкіри, ретельно розчиняє та видаляє навіть найстійкіший макіяж, надає шкірі обличчя приємного відтінку та вирівнює тон.

 

Крем Corneotherapy Intense Care Tamanu & Jojoba для жирної та комбінованої шкіри завдяки саліциловій кислоті в складі регулює роботу сальних залоз, знімає запалення і буде дбайливо боротися з комедонами.  Крем нормалізує pH шкіри до позначки 5,5, зволожує і захищає шкіру від негативних факторів зовнішнього середовища.

 

Тонік для жирної та проблемної шкіри Lactic Aсid Toner зволожує та нейтралізує дію вільних радикалів. Прискорює процес клітинного оновлення і стимулює синтез колагену. Попереджає появу чорних цяток, має протизапальну дію. Сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри, нормалізує роботу сальних залоз і запобігає подальшому накопиченню забруднень.

 

Сонцезахисна сироватка SPF 30 з вітаміном С + Базовий набір для догляду за шкірою обличчя жирного типу

Протягом 28 років сонячне проміння особливо часто освітлювало ліву частину обличчя водія-далекобійника. Промені UVA діяли на шари шкіри, роблячи її дуже тонкою. Це призвело до деформації, яку видно на фотографіях. Внаслідок такого впливу ризик розвитку раку шкіри значно збільшується.

 

Сонцезахисна зволожуюча сироватка активно зволожує і відновлює гідроліпідний баланс шкіри. Завдяки вмісту таких антиоксидантів, як олія авокадо та вітамін Е, забезпечує максимальний захист від вільних радикалів. Екстракти алоеламінарії та гіалуронова кислота сприяють утриманню вологи у внутрішніх шарах шкіри, відновлюють її гладкість і еластичність, шкіра виглядає помітно свіжіше та молодше.

Сонцезахисна сироватка SPF 30 з вітаміном С + Базовий набір для догляду за шкірою обличчя жирного типу

Для підсилення дії сироватки ідеально підійде гіалуронова сироватка Smart у комбінації. Вона утворює на шкірі найтоншу плівку, яка активно вбирає вологу з навколишнього середовища, зберігаючи її в роговому шарі, забезпечує поверхневе зволоження шкіри і одночасно встановлює захисний бар'єр.

Сонцезахисна сироватка SPF 30 з вітаміном С + Базовий набір для догляду за шкірою обличчя жирного типу

Гіалуронова сироватка є відмінним засобом для пошкодженої шкіри, захищаючи її в той час, поки йдуть відновлювальні процеси.

 

До набору входять:

  1. Сонцезахисна зволожуюча сироватка з вітаміном С SPF30 Hillary Sunscreen moisturier serum Vitamin C SPF30, 30 мл;

  2. Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic, 30 мл.

  3. Тонік для жирної та проблемної шкіри Hillary Lactic Aсid Toner, 200 мл;
  4. Очищуюча пінка для жирної та комбінованої шкіри Hillary Cleansing Foam Tamanu + Jojoba oil, 150 мл.
  5. Крем для жирної та проблемної шкіри Hillary Corneotherapy Intense Сare Tamanu & Jojoba, 50 мл;

 

Спосіб застосування:

  1. Використайте для вмивання невелику кількість очищуючої пінки Hillary Cleansing Foam + 5 oils. Нанесіть її на вологе обличчя легкими масажними рухами, ретельно сполосніть обличчя водою;
  2. На очищену шкіру нанесіть відновлюючий тонік для обличчя Hillary Centella Toner;
  3. Невелику кількість гіалуронової сироватки потрібно нанести масажними рухами на чисту, вологу шкіру обличчя, шию і зону декольте. Використовуйте щодня, вранці (в тому числі і як активний засіб під денний крем) і ввечері.

  4. Сонцезахисну сироватку потрібно наносити в другу чергу, акуратно помасажувати до повного вбирання. Застосовуйте за пів години до виходу з приміщення. За умов тривалого перебування на сонці поновлюйте кожні 3 години.

  5. В якості заключного етапу, для додаткового зволоження "закрийте" сироватки кремом для обличчя. Невелику кількість крему нанесіть масажними рухами на шкіру обличчя, втираючи до повного всмоктування.