Розпродаж!

1680

Опис

Набір з високим ступенем захисту шкіри обличчя  SPF 50+ від шкідливого впливу сонця та підтримання бездоганного вигляду шкіри. Крем та пудра відмінно доповнюють один одного, гарантуючи цілоденний захист завдяки поєднанню хімічних та фізичних фільтрів.

Сонцезахисний крем з міксом хімічних фільтрів останнього покоління  Uvinul A plus B, Tinosorb М та Tinosorb S забезпечує потужний захист шкіри від сонця в умовах міста, адже працює при нанесенні у невеликих кількостях, не вимагає поновлення протягом дня та служить чудовою базою для макіяжу.

Прозора сонцезахисна пудра-вуаль забезпечує надійний захист  від УФ променів, прибирає надлишки себума та поту, ідеально лягає на шкіру, роблячи її гладенькою і шовковистою та маскуючи дрібні недосконалості. Високий вміст фізичного фільтра діоксиду титану (25%) робить пудру ідеальним доповненням сонцезахисного крему в умовах міста.

 

До набору входять:

 

Спосіб використання

Невелику кількість крему нанесіть на очищену шкіру обличчя дуже тонким шаром. Зачекайте 2-3 хв та нанесіть другий тонкий шар. В умовах пляжу чи тривалого передування на активному сонці необхідно оновлювати захист кожні 1,5 – 2 години шляхом повторного нанесення крему або використання сонцезахисної пудри

Нанесіть пудру на суху шкіру, як завершальний етап макіяжу. Беріть пудру з собою для поновлення захисту протягом дня. При пребуванні на сонці поновлюйте шар пудри кожні 1,5 – 2 години.