Розпродаж!

1536

Опис

Набір для цілоденного захисту шкіри обличчя від шкідливого впливу сонця. Крем та пудра відмінно доповнюють один одного, гарантуючи високий ступінь захисту завдяки поєднанню хімічних та фізичних фільтрів, а також забезпечують бездоганний вигляд вашої шкіри протягом дня.

Сонцезахисний крем з потужним захистом від UVA, UVB, HEV та IR випромінювання містить мікс фільтрів останнього покоління  Uvinul A plus B та Tinosorb М,  працює при нанесенні у невеликих кількостях та служить чудовою базою для макіяжу.

Прозора сонцезахисна пудра-вуаль забезпечує надійний захист  від УФ променів, прибирає надлишки себума та поту, ідеально лягає на шкіру, роблячи її гладенькою та шовковистою. Високий вміст діоксиду титану (17,5%) робить пудру ідеальним доповненням сонцезахисного крему в умовах міста.

 

До набору входять:

 

Спосіб використання.

Невелику кількість крему нанесіть на очищену шкіру обличчя дуже тонким шаром. Зачекайте 2-3 хв та нанесіть другий тонкий шар. В умовах пляжу чи тривалого передування на активному сонці необхідно оновлювати захист кожні 1,5 – 2 години шляхом повторного нанесення крему або використання сонцезахисної пудри

Нанесіть пудру на суху шкіру, як завершальний етап макіяжу. Беріть пудру з собою для поновлення захисту протягом дня. При пребуванні на сонці поновлюйте шар пудри кожні 1,5 – 2 години.