Розпродаж!

1696

Опис

Набір з високим ступенем захисту шкіри обличчя  SPF 50+ від шкідливого впливу сонця та підтримання бездоганного вигляду шкіри. Крем та пудра відмінно доповнюють один одного, гарантуючи цілоденний захист завдяки поєднанню хімічних та фізичних фільтрів.

Сонцезахисний крем з міксом хімічних фільтрів останнього покоління  Uvinul A plus B, Tinosorb М та Tinosorb S забезпечує потужний захист шкіри від сонця в умовах міста, адже працює при нанесенні у невеликих кількостях, не вимагає поновлення протягом дня та служить чудовою базою для макіяжу.

Бежева сонцезахисна пудра-вуаль забезпечує надійний захист  від УФ променів, прибирає надлишки себума та поту, ідеально лягає на шкіру, роблячи її гладенькою та шовковистою. Натуральний бежевий відтінок пудри вирівнює тон та маскує дрібні недосконалості шкіри. Високий вміст фізичного фільтра діоксиду титану (25%) робить пудру ідеальним доповненням сонцезахисного крему в умовах міста.

 

До набору входять:

 

Спосіб використання

Невелику кількість крему нанесіть на очищену шкіру обличчя дуже тонким шаром. Зачекайте 2-3 хв та нанесіть другий тонкий шар. В умовах пляжу чи тривалого передування на активному сонці необхідно оновлювати захист кожні 1,5 – 2 години шляхом повторного нанесення крему або використання сонцезахисної пудри

Нанесіть пудру на суху шкіру, як завершальний етап макіяжу. Беріть пудру з собою для поновлення захисту протягом дня. При пребуванні на сонці поновлюйте шар пудри кожні 1,5 – 2 години.