Розпродаж!

1560

Опис

Набір для цілоденного захисту шкіри обличчя від шкідливого впливу сонця та підтримання бездоганного вигляду шкіри. Крем та пудра відмінно доповнюють один одного, гарантуючи високий ступінь захисту завдяки поєднанню хімічних та фізичних фільтрів.

Сонцезахисний крем з потужним захистом від UVA, UVB, HEV та IR випромінювання містить мікс фільтрів останнього покоління  Uvinul A plus B та Tinosorb М,  працює при нанесенні у невеликих кількостях та служить чудовою базою для макіяжу.

Бежева сонцезахисна пудра-вуаль забезпечує надійний захист  від УФ променів, прибирає надлишки себума та поту, ідеально лягає на шкіру, роблячи її гладенькою та шовковистою. Натуральний бежевий відтінок пудри вирівнює тон та маскує дрібні недосконалості шкіри. Високий вміст діоксиду титану (17,5%) робить пудру ідеальним доповненням сонцезахисного крему в умовах міста.

 

До набору входять:

 

Спосіб використання

Невелику кількість крему нанесіть на очищену шкіру обличчя дуже тонким шаром. Зачекайте 2-3 хв та нанесіть другий тонкий шар. В умовах пляжу чи тривалого передування на активному сонці необхідно оновлювати захист кожні 1,5 – 2 години шляхом повторного нанесення крему або використання сонцезахисної пудри

Нанесіть пудру на суху шкіру, як завершальний етап макіяжу. Беріть пудру з собою для поновлення захисту протягом дня. При пребуванні на сонці поновлюйте шар пудри кожні 1,5 – 2 години.