Розпродаж!

387

Опис

Відмінна комбінація для проведення епіляції в домашніх умовах! Скраб для тіла, який підготує шкіру до епіляції, а також гарантує м’яку, гладеньку шкіру. Розтяжки, «апельсинова кірка» та інші прояви целюліту стануть менш помітними, а шкіра отримає живлення і зволоження. А Гранули для епіляції, які підходять для усіх типів шкіри, видалять навіть найменші волоски, не викликаючи алергії і роздратування при цьому не травмучи шкіру.

 

До набору входять:

  1. Скраб для тіла кокосовий Hillary Coconut Oil Scrub, 200 г;

  2. Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 г.  

 

Спосіб використання:

  1. Нанесіть на розпарену після ванни, душу або сауни, шкіру тіла круговими масажними рухами, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Залиште на шкірі на 5-10 хвилин для більш інтенсивного впливу, змийте теплою водою і витріть шкіру рушником. Для максимального ефекту використовуйте в комплексі з масажною щіткою і антицелюлітною олією Hillary.

  2. Вміст пакетика з гранулами для епіляції висипати в пластикову ємність. Розігріти гранули до температури 40-42 С. Отриману масу нанести на потрібну ділянку в напрямку росту волосся. Потім почекати 5-6 секунд до повного охолодження і зірвати одним рухом проти росту волосся.

 

Скраб для тіла кокосовий Hillary Coconut Oil Scrub, 200 г + Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 гСкраб для тіла кокосовий Hillary Coconut Oil Scrub, 200 г + Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 гСкраб для тіла кокосовий Hillary Coconut Oil Scrub, 200 г + Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 г

Більше відгуків та коментарів для Epilage в цьому пості в інстаграм: Пост про Epilage від Hillary