Розпродаж!

634

Опис

Пептидна бустер-сироватка для росту вій та брів Hillary Lash&Brow Growth Booster та Відновлююча сироватка навколо очей Hillary Anti-fatigue – дует створений для виразності вашого погляду!

Збалансована формула сироватки для росту вій та брів сприяє їхньому природному зростанню та зміцненню, а відновлююча сироватка навколо очей, завдяки своїм натуральним активним компонентам, підвищує пружність шкіри, позбавляє від темних кіл та зменшує прояви дрібних мімічних зморшок.

При щоденному використанні цих двох продуктів вже через 4-6 тижнів ви побачите прекрасні результати:  розкішні, густі, сильні вії та брови та здоровий колір і сяйво шкіри навколо очей.

 

Спосіб використання сироватки для росту вій та брів 

Зніміть контактні лінзи, очистіть шкіру повік від макіяжу та видаліть залишки демакіяжного засобу. Перед нанесенням сироватки шкіра повік повинна бути чиста і суха. За допомогою аплікатора одним рухом нанесіть сироватку вздовж росту вій біля їх основи. Нема потреби наносити сироватку рясно або повторно. Не торкайтеся аплікатором до очей.

Курс застосування: 4-6 тижнів, щодня, 1 раз на день.

Рекомендується використовувати сироватку у вечірній час перед сном.

Для досягнення максимального результату рекомендується використовувати сироватку 8-12 тижнів.

Після курсу можна продовжувати застосування сироватки 1-2 рази в тиждень для підтримки результату, профілактики випадіння вій та захисту від несприятливих факторів.

 

Спосіб використання відновлюючої сироватки навколо очей 

Невелику кількість сироватки нанесіть кінчиками пальців на добре очищену шкіру навколо очей. Застосовуйте один або два рази на день.