Опис

Універсальний інструмент для масажу тіла та обличчя. Завдяки зручній формі з отвором для тримання легко та надійно утримується в руці для вибору оптимальної сили масажу.

 

Має 4 робочих сторони для масажу гуаша та 4 робочих кути для точкового масажу. Може опрацьовувати як великі за площею ділянки тіла, так і невеличкі ділянки обличчя.

 

Великі бокові поверхні підійдуть для масажу гуаша спини, ніг, живота, сідниць.

Малими масажують руки, плечовий відділ, шию, обличчя. Кути різної величини дозволяють виконувати точковий масаж різних ділянок тіла в залежності від необхідності – від голови до підошов.

 

Масажний інструмент підійде як для домашнього, самостійного використання, так і для застосування професійними масажистами. Він не б’ється, легко очищується та дуже міцний.

 

Масажер виготовлений вручну з деревини натурального дуба за спеціальною технологією: суха деревина, що проходить через 4 види шліфування та має спеціальне покриття – комбінація олії з твердим воском OSMO TopOil 3028, яка кристалізує верхній шар деревини. 

 

Натуральні олії, що входять до складу покриття, є екологічно чистими та абсолютно безпечними для здоров'я. Вони глибоко проникають у дерев'яні поверхні надаючи їм водо – і брудовідштовхувальні властивості, міцність та зносостійкість. При цьому деревина зберігає свою здатність дихати. Виріб не фарбується та не покривається лаком. 

 

З його допомогою можна проводити різні види масажу:

 1. Масаж гуа-ша рук, ніг, спини, живота, сідниць.

 2. Масаж шийно-комірцевої зони, рук та плечей.

 3. Масаж гуа-ша обличчя.

 4. Точковий масаж.

 5. Релаксаційний масаж.

Шкребок-масажер гуаша для обличчя та тіла дерев’яний Лань Hillary Wooden gouache massager for face and body Hind

Спосіб застосування:

 1. Нанесіть олію на ділянку, де будете проводити масаж. 
 2. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.
 3. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
 4. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.

 

Протипоказання:

 • гіпертонія;

 • знижений рівень тромбоцитів;

 • ушкодження шкіри у сфері масажу;

 • загострення шкірних захворювань;

 • інфекційні захворювання;

 • алергія, особливо компоненти масажного масла;

 • порушення функції печінки;

 • переломи у стадії зрощення;

 • пухлини;

 • погане згортання крові.

 

Крім того, від масажу гуаша слід утриматися вагітним жінкам, а також людям із підвищеною чутливістю: на перших сеансах процедура досить болісна.