Розпродаж!

608

Опис

Набір для масажу гуаша для тіла та антицелюлітного догляду в домашніх умовах містить в собі Шкребок-масажер гуаша для обличчя та тіла дерев'яний Лань, який стимулює підшкірну рідину, включаючи лімфу, позбавляючи целюліту.

 

А також антицелюлітну олію із грейпфрутом попереджає появу целюліту, виводить зайву рідину, позбавляє від «апельсинової кірки».

Підвищує пружність, тонізує, завдяки грамотному поєднанню олії виноградних кісточок з ефірною олією грейпфрута.

 

До набору входять:

Шкребок-масажер гуаша для обличчя та тіла дерев'яний Лань + Антицелюлітна олія з грейпфрутом

Спосіб застосування:

  1. Нанесіть олію Грейпфрут на очищену шкіру проблемних ділянок легкими масажними рухами та перейдіть до процедури масажу.
  2. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.
  3. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
  4. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.