Розпродаж!

466

Опис

Масаж гуаша, або шкребковий масаж – це найдавніший вид китайського масажу. Сама назва в буквальному перекладі з китайської означає идалити все погане" (gua — «рух в сторону», sha — «поганий»).  

 

Дерев’яний шкребок гуаша для масажу обличчя Hillary завдяки активному припливу крові, помітно покращує стан шкіри.  

Обличчя набуває здорового сяйва та гарних рис. 

 

А олія макадамії не тільки сприяє комфортному ковзанню по поверхні шкіри а й насичує потужним антиоксидантним засоб, який має безліч позитивних косметичних ефектів. 

Олія макадамії живить, зволожує і пом'якшує шкіру, роблячи її здоровою і красивою.

Дуже корисно для сухої шкіри, чудовий антиоксидантний та омолоджуючий засіб

 

Косметична олія  макадамії нерафінована супер очищена.

 

До набору входять: 

 

Спосіб застосування:

  1. Олію макадамії наносьте тонким шаром на шкіру обличчя, шиї і декольте і почекайте, поки вона повністю вбереться. Така процедура сприяє усуненню мішків під очима, зволоженню шкіри. Якщо шкіра не схильна до закупорювання пор, можна наносити олію поверх нічного крему і залишати на обличчі до ранку.
  2. Проводьте шкребком по масажних лініях:

Шкребок гуаша для обличчя дерев‘яний + Органічна олія макадамії

від центру лоба до скронь, від крил носа до скронь, від кінчика носа вгору до центру лоба, від куточків рота до середини вуха, від центру підборіддя до мочок вух. Глибокі зморшки на лобі слід ретельно розгладжувати від міжбрівної складки до лінії росту волосся. Опрацьовуйте шию і зону декольте рухами по центру вгору до підборіддя, а з боків — від щелепи до ключиць. Починайте з 10 хвилин, поступово збільшуючи час масажу до 40 хвилин.

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.