Опис

Щітка масажна для миття голови силіконова HiLLARY:

  • забезпечує глибоке очищення та стимуляцію шкіри голови;

  • покращує кровообіг та стимулює зростання волосся;

  • збільшує об’єм волосся від коренів та продовжує відчуття чистоти волосся;

  • ефективно та м’яко відлущує змертвілі клітини шкіри голови;

  • сприяє видаленню лупи, знімає свербіж шкіри голови;

  • підходить для будь-якого типу волосся та віку;

  • для використання  на сухому або вологому волоссі.

 

Щітка ідеально доповнить будь-який догляд за волоссям, може використовуватися з шампунями, кондиціонерами, сироватками для шкіри голови, пілінгами і скрабами, або ж самостійно для стимулюючого та розслаблюючого масажу.

 

Багатофункціональна щітка для шкіри голови боретеся з лущенням, свербежем  та сухістю шкіри, відлущує змертвілі клітини, роблячи шкіру голови оновленою та здоровішою. Стимулює ріст волосся, завдяки масажній дії сприяє покращенню кровообігу та розслабляє м’язи голови. М’які щетинки легко проникають до шкіри голови, забезпечують краще спінювання шампуню та глибоке очищення.

 

Щітка підходить для нанесення кондиціонерів та масок, рівномірно розподіляючи засоби по довжині волосся.
 

Спосіб використання

 

На вологе волосся

Нанесіть шампунь на вологе волосся як зазвичай. Тримайте щітку на долоні та легкими рухами стимулюйте шкіру голови, обережно спінюючи. Уникайте інтенсивних кругових рухів для запобігання сплутуванню волосся. Ретельно змийте шампунь. Нанесіть кондиціонер на довжину волосся та рівномірно розподіліть за допомогою щітки, починаючи з кінців.

На сухе волосся

Для розслаблюючого масажу з доглядом за волоссям використовуйте щітку для масажу шкіри голови на сухому волоссі в поєднанні з сироватками чи оліями. Нанесіть засіб безпосередньо на шкіру голови та лінію волосся, за допомогою щітки м’яко втирайте продукт у коріння невеликими круговими рухами. Стимулюючий масажер для шкіри голови також можна використовувати окремо без додаткових засобів.