Розпродаж!

778

Опис

Масажний набір для тіла допоможе ефективно боротися з проявами целюліту. Масажна щітка для сухого масажу з щетиною з сизалю вирівнює рельєф шкіри та контури тіла, підвищує еластичність і пружність шкіри, відлущує омертвілі клітини епідермісу, а також стимулює обмінні процеси. А натуральна кокосова олія зволожує шкіру, також надає шкірі пружності та еластичності. Завдяки натуральності і властивостями кокосова олія ідеально підходить для вагітних і допомагає їм боротися з розтяжками.

 

До набору входять:

  1. Масажна щітка для сухого масажу сизалева Hillary;

  2. Рафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл.

 

Спосіб використання:

1. Масажною щіткою проведіть процедуру сухого масажу. Процедура виконується прямими погладжуваннями та круговими рухами, розтирання потрібно робити знизу вгору, по лініях руху лімфи.

  • Почніть масаж з ніг, поступово піднімаючись вище. Круговими рухами оброби стегна і сідниці, в області живота і грудей послаб тиск.

  • Спину розтирай прямими рухами, від попереку і вище.

  • Довше і інтенсивніше розтирай проблемні зони.

  • На завершення процедури помасажуй руки та плечі легкими ковзаючими рухами.

  • Після сухого масажу необхідно прийняти контрастний душ, щоб змити частинки епідермісу і охолодити шкіру.

  • Почни курс сухого масажу з трьох хвилин в день, щоб шкіра звикла до інтенсивного впливу, поступово збільшуючи час до 10-15 хвилин. Рекомендуємо проводити процедуру 3-4 рази на тиждень.

  • Не використовуй щітку при важких формах шкірних (в тому числі судинних) захворювань, в області відкритих пошкоджень шкіри. Не допускай намокання щітки під час процедури. Застосовуй в сухому вигляді на суху шкіру тіла без додаткового нанесення скрабів, кремів, масел і інших косметичних засобів. Обполосни шкіру після процедури сухого масажу і тільки після цього використовуй засіб по догляду.

2. Нанесіть олію на очищену суху шкіру. Після вбирання промокніть шкіру серветкою.

 

Зовнішній вигляд тари кокосової олії може відрізнятись від зображення.

 

Щітка для сухого масажу сизалева Hillary + Рафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл

Щітка для сухого масажу сизалева Hillary + Рафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл