Розпродаж!

426

Опис

Набір для ідеальної гладкості та засмаги. Гранули для епіляції, що підходять для всіх типів шкіри, видаляють навіть найменші волоски, не викликають алергії і роздратування, а також не травмують шкіру. Натуральна кокосова олія зволожує шкіру, також додає шкірі пружності та еластичності. Завдяки натуральності і властивостями кокосове масло ідеально підходить для вагітних і допомагає їм боротися з розтяжками.

 

До набору входять:

  1. Рафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл;

  2. Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 г. (Може бути запропоновано  замінену , на більш екологічний вид epilage gold)

 

Спосіб за стосування: 

  1. Вміст пакетика з гранулами висипати в пластикову ємність. Розігріти гранули до температури 40-42 С. Отриману масу нанести на потрібну ділянку в напрямку росту волосся. Потім почекати 5-6 секунд до повного охолодження і зірвати одним рухом проти росту волосся.

  2. Кокосову олію нанесіть на очищену суху шкіру. Після вбирання промокніть шкіру серветкою.

 

Рафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл + Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 гРафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл + Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 гРафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл + Гранули для епіляції Hillary Epilage Passion Plum, 100 г

Більше відгуків та коментарів для Epilage в цьому пості в інстаграм: Пост про Epilage від Hillary