Розпродаж!

1394

Опис

Правильне очищення – перший і важливий крок на шляху до здорової та сяючої шкіри. Програма Очищення для нормальної шкіри дозволить вам результативно та одночасно м'яко очистити шкіру від макіяжу, забруднень і шкірного сала. Продукти в складі програми дбайливо та ефективно піклуються про вашу шкіру не порушуючи мікробіом і pH.

 

До набору входять:

1. Міцелярна вода HILLARY MICELLAR WATER Vitamin E;

2. Гідрофільна олія для нормальної шкіри Hillary Cleansing Oil + 5 oils;

3. Очищуюча пінка для нормальної шкіри з 5-ма оліями;

4. Убтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 г;

5. Еко диски для зняття макіяжу;

6. Муслінова серветка HiLLARY.

 

Спосіб використання: 

  1. Нанесіть достатню кількість міцелярної води на ватний диск. Круговими рухами пройдіться по обличчю, видаляючи макіяж і інші забруднення. Прикладіть просочений засобом диск до закритої повіки на 15-20 секунд для зняття макіяжу з очей. Після застосування міцелярної води рекомендується вмитися теплою водою і продовжити звичні етапи догляду за шкірою.
  2. Збовтайте гідрофільну олію перед застосуванням. Невелику кількість нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику та бруд. Змочіть руки водою та повторно помасажувати обличчя, перетворюючи олію на емульсію. Змийте проточною водою. Умийтеся за допомогою пінки.
  3. Невелику кількість пінки нанесіть на вологе обличчя легкими масажним рухами, ретельно промийте обличчя водою.
  4. Невелику кількість убтану розвести з водою до пастоподібного стану ат нанести на зволожене обличчя масажними рухами. Змити проточною водою або за допомогою муслінової серветки.  Можна застосовувати двічі на день.