Розпродаж!

1266

Опис

Набір в який входять усі необхідні засоби для покрокового догляду за обличчям з сухим типом шкіри.

 

Очищуюча пінка для сухої та чутливої шкіри зі скваланом та олією авокадо відновлює ліпідний бар’єр та не шкодить мікробіому шкіри, делікатно та м’яко розчиняє та видаляє навіть найстійкіший макіяж, надає шкірі обличчя приємного відтінку та вирівнює тон.

 

Тонік для сухої та чутливої шкіри пом'якшує шкіру, знімає подразнення та почервоніння. Сприяє загоєнню шкіри та заспокоєнню чутливої шкіри. Прекрасно зволожує, відновлює еластичність шкіри, а також сприяє регенерації клітин. 

 

Гідрофільна олія для сухої та чутливої шкіри Hillary Cleansing Oil Squalane + Avocado oil створена на основі інноваційних емульгаторів рослинного походження, чудово підходить для щоденного очищення сухої та чутливої шкіри, відновлює ліпідний бар’єр та не шкодить мікробіому шкіри, делікатно та м’яко розчиняє та видаляє навіть найстійкіший макіяж, добре змивається та чудово підходить для масажу обличчя , надає шкірі обличчя приємного відтінку та вирівнює тон.

 

Крем Corneotherapy Intense Сare Avocado & Squalane сухої і чутливої шкіри відновлює ліпідний бар'єр і водний баланс шкіри, забезпечує глибоке зволоження і підсилює захисну функцію шкіри від негативних факторів протягом усього дня.

 

А гіалуронова сироватка  зволожує глибокі шари шкіри, попереджає старіння і відроджує молодість шкіри, відновлює і захищає, утримує вологу всередині шкіри, помітно скорочує зморшки, підтягує шкіру і надає їй сяйва. Під час масажу, властивості гіалуронової сироватки значно підсилюються. 

 

До набору входять: 

 

Спосіб використання:

  1. Невелику кількість гідрофільної олії Hillary Cleansing Oil Squalane + Avocado oil, попередньо збовтуючи, нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику та бруд. Змочіть руки водою та повторно помасажувати обличчя, перетворюючи олію на емульсію. Змийте проточною водою.

  2. Після очищення шкіри гідрофільною олією, використайте для вмивання невелику кількість очищуючої пінки Hillary Cleansing Foam Squalane + Avocado oil. Нанесіть її на вологе обличчя легкими масажним рухами, ретельно промийте обличчя водою.

  3. На очищену шкіру нанесіть заспокійливий тонік для обличчя Hillary Aloe Toner.

  4. У якості заключного етапу – нанесіть на очищену шкіру сроватку та крем для обличчя Hillary Corneotherapy Intense Сare Avocado & Squalane у разі необхідності.