Розпродаж!

996

Опис

Ми підготували для вас подарунковий набір для щоденного догляду з органічними продуктами, що подбають про гарний стан шкіри обличчя та тіла.

 

Гіалуронова кислота утворює на шкірі найтоншу плівку, яка активно вбирає вологу з навколишнього середовища, зберігаючи її в роговому шарі, забезпечує поверхневе зволоження шкіри і одночасно встановлює захисний бар'єр.

Крім гіалуронової кислоти, містить також поліглутамінову кислоту, яка в 5 разів посилює дію гіалурону, для максимального зволоження.

 

Експрес сироватка навколо очей Hillary Express Eye Serum усуне сліди втоми і почервоніння, підтримає оптимальний гідробаланс епідермісу, підвищить пружність шкіри.
Спільне використання косметичних продуктів дозволить домогтися найкращих результатів і зробить ваш погляд максимально виразним.

 

Комбінація насиченої та поживної олії жожоба із двома ефірами, що входить до лосьйону, тануть при температурі тіла, ефективно живить шкіру, надаючи їй шовковистості. А розкішний крем для рук та нігтів інтенсивно зволожує, живить та захищає шкіру рук від негативного впливу зовнішніх агресивних чинників. 

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування

  1. Нанесіть масажними рухами невелику кількість сироватки Pure на чисту шкіру обличчя, шию і зону декольте. 
  2. Невелику кількість сироватки Express нанесіть кінчиками пальців на добре очищену шкіру навколо очей
  3. Невелику кількість лосьйону нанесіть на чисту злегка вологу шкіру. Використовуйте щодня, вранці чи ввечері.

  4. Невелику кількість крему для рук та нігтів нанесіть на чисту злегка вологу шкіру. Застосовувати протягом дня за потреби