Розпродаж!

392

Опис

Must have для щоденного догляду за обличчям. Базовий набір для очищення та тонізування допоможе потурбуватись про твою шкіру швидко та легко. 

 

Пінка глибокого очистить шкіру а тонік відмінно її освіжить і зволожить.

 

Очищуюча пінка для жирної та комбінованої шкіри з унікальною олією таману та олією жожоба має себорегулюючі властивості та не забиває пори, не викликає запалення, не шкодить мікробіому та зберігає природний Ph-баланс шкіри, ретельно розчиняє та видаляє навіть найстійкіший макіяж, надає шкірі обличчя приємного відтінку та вирівнює тон.

 

Тонік для жирної та проблемної шкіри Lactic Aсid Toner зволожує та нейтралізує дію вільних радикалів. Прискорює процес клітинного оновлення і стимулює синтез колагену. Попереджає появу чорних цяток, має протизапальну дію. Сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри, нормалізує роботу сальних залоз і запобігає подальшому накопиченню забруднень.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Використайте для вмивання невелику кількість очищуючої пінки Cleansing Foam Tamanu + Jojoba oil. Нанесіть її на вологе обличчя легкими масажними рухами, ретельно сполосніть обличчя водою;

  2. На очищену шкіру нанесіть відновлюючий тонік для обличчя Lactic Aсid Toner;