Розпродаж!

558

Опис

Довгі і густі вії, а також красиві брови – необхідні риси виразного погляду, одного з головних критеріїв жіночої краси. Натуральна бустер-сироватка для росту вій і брів Hillary Lash & Brow Growth Booster завдяки збалансованій формулі з мікропептидами, гідролізованим протеїном пшениці та натуральним активаторам кератинового гена сприяє не тільки зміцненню волосків вій і брів, а також стимулює активне зростання нових вій роблячи їх пружними та здоровими, а погляд більш відкритим і виразним.

Перед нанесенням бустер-сироватки необхідно максимально підготувати шкіру навколо очей і провести ретельний демакіяж. Міцелярна вода Hillary MICELLAR WATER Aloe Vera впорається навіть з найстійкішим макіяжем, при цьому зволожуючи шкіру і покращуючи її природний тонус, а Алое Вера в складі засобу пом'якшує і зволожує ніжну шкіру повік.

 

Спосіб застосування міцелярної води
1. Нанесіть достатню кількість засобу на ватний диск.
2. Круговими рухами пройдіться по обличчю, видаляючи макіяж і інші забруднення.
3. Прикладіть просочений засобом диск до закритого повіка на 15-20 секунд для зняття макіяжу з очей.
4. Після застосування міцелярної води рекомендується вмитися теплою водою і продовжити звичні етапи догляду за шкірою.

 

Спосіб застосування сироватки для росту вій і брів
Зніміть контактні лінзи, очистіть шкіру повік від макіяжу і видаліть залишки демакіяжного засобу. Перед нанесенням сироватки шкіра повік повинна бути чиста і суха. За допомогою аплікатора одним рухом нанесіть сироватку уздовж росту вій біля їх основи. Немає потреби наносити сироватку рясно або повторно. Не торкайтеся аплікатором до очей.

Курс застосування: 4-6 тижнів, щодня 1 раз в день.
Рекомендується використовувати сироватку у вечірній час перед сном.
Для досягнення максимального результату рекомендується використовувати сироватку 8-12 тижнів.
Після курсу можна продовжувати застосування сироватки 1-2 рази в тиждень для підтримки результату, профілактики випадіння вій та захисту від несприятливих факторів.