Розпродаж!

738

Опис

Гладка та пружна зона навколо очей, густі брови та вії – про це подбає новий Базовий набір для догляду за зоною навколо очей, бровами та віями з інноваційними засобами. 

 

Завдяки освіжаючим гідрогелевим патчам набряклі очі миттєво стають відпочилими та сяючими. Продукт, збагачений вітаміном C  та ретинолом, помітно освітлює темні кола під очима. Екстракт петрушки чинить м'яку протинабрякову дію та ефективно зменшує пігментацію. Екстракт кори шовковиці зміцнює стінки капілярів та  стимулює синтез колагену. Гіалуронова кислота та  колаген зменшують прояви мімічних та “сонних” зморшок, роблячи шкіру гладкою та пружною. Підходять для всіх типів шкіри.

 

Збалансована формула сироватки з мікропептидами, гідролізованим протеїном пшениці та натуральним активатором кератинового гену сприяє природному зростанню і зміцненню вій та брів, роблячи ваш погляд виразнішим. Живить та відновлює структуру вій та брів, робить сильнішими та продовжує їх життєвий цикл. Стимулює активний ріст нових вій, а також робить пружнішими та міцнішими зрілі вії.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

 1. Наносьте гідрогелеві патчі на чисту суху шкіру під очима на 15-20 хвилин вранці, увечері або за потреби. Можна наносити також на носогубні складки, лоб або шию. Викиньте патчі після використання і розподіліть сироватку, що залишилася, по шкірі, легко вбиваючи пальцями.
 2. Переходьте до використання бустер-сироватки для брів та вій. 
 3. Зніміть контактні лінзи, очистіть шкіру повік від макіяжу та видаліть залишки демакіяжного засобу. Перед нанесенням сироватки шкіра повік повинна бути чиста і суха. За допомогою аплікатора одним рухом нанесіть сироватку вздовж росту вій біля їх основи. Нема потреби наносити сироватку рясно або повторно. Не торкайтеся аплікатором до очей.

  Курс застосування: 4-6 тижнів, щодня, 1 раз на день.

  Рекомендується використовувати сироватку у вечірній час перед сном.

  Для досягнення максимального результату рекомендується використовувати сироватку 8-12 тижнів.

  Після курсу можна продовжувати застосування сироватки 1-2 рази в тиждень для підтримки результату, профілактики випадіння вій та захисту від несприятливих факторів.

 

Освіжаючі зміцнювальні патчі з вітаміном C + Пептидна бустер-сироватка для росту вій та брівОсвіжаючі зміцнювальні патчі з вітаміном C + Пептидна бустер-сироватка для росту вій та брів