Опис

Сироватка з рослинним аналогом ретинолу – бакучіолом для покращення структури шкіри та надання обличчю сяйва, підвищення пружності та еластичності шкіри. Бакучіол бореться зі зморшками, зменшує гіперпігментацію і вирівнює тон. Усуває недосконалості шкіри, підсушує висипання, має анти-акне дію. Cироватка збагачена спеціальним комплексом осмолітів, які допомагають стимулювати зволоження на клітинному рівні та утримувати вологу всередині шкіри. Ідеально підійде для жирної, проблемної та комбінованої шкіри.

 

Активні речовини

 

BAKUCHIOL:

  • натуральний фенол, виділений з рослини Psoralea Corylifolia, також відомої як індійська бабча;
  • за структурою бакучіол дуже різниться від ретинолу, проте впливає на ті ж гени і клітинні рецептори, що і ретинол;
  • на відміну від ретинолу не стоншує роговий шар (немає відчуття «пергаментної шкіри») і не викликає еритему (обличчя зберігає спокійний тон і немає запалень). 
  • стосовно роботи деяких генів, бакучіол значно перевершує ретинол;
  • зменшує кількість зморшок та  гіперпігментацію, вирівнює тон шкіри;
  • усуває недосконалості шкіри, бореться з висипаннями, запаленнями, акне.

 

Бакучіол – це рослинний аналог ретинолу, що за впливом на шкіру та механізмом дії аналогічний ретинолу, проте має значно м якшу дію, не має протипоказань, окрім індивідуальної непереносності, що виражається у проявах алергії на косметику з цим компонентом. Для уникнення можливої підвищеної чутливості до компонента і запобігання алергічним реакціям радимо обов'язково проводити алергопроби перед застосуванням.
Порада для власниць чутливої, реактивної шкіри, а також новачків у догляді з використанням активних компонентів – розмежовуйте у часі використання засобів з вітаміном С та бакучіолом. Використовуйте засоби з цими компонентами за схемою: вранці вітамін С + санскрін, ввечері бакучіол. Також скоротіть використання засобів з бакучіолом до 2-3 разів на тиждень.
!!! НЕ НАНОСЬТЕ більше 1-го нового доглядового засобу за один раз! Вводьте засоби поступово та слідкуйте за станом шкіри!

 

Комплекс зволожувачів-осмолітів.

Бакучіол підвищує експресію генів AQP3 (аквапоринів-3), що допомагає транспорту води і молекул гліцерину через клітинну мембрану,  а спеціальний комплекс осмолітів – допомагає стимулювати зволоження на рівні клітин та створювати «буфер вологи» в епідермісі.

Фруктоза, глюкоза, сахароза – цукри, які володіють пребіотичною і зволожуючою дію. 

D-глутамінова кислота – її ще називають «дитячою амінокислотою», тому що  її максимальні концентрації спостерігаються в шкірі немовлят.  Завдяки її введенню відновлюється бар'єрна функція шкіри, вона стає більш гладкою і зволоженою. 

Сечовина – частина натурального зволожуючого фактора шкіри.  У невеликій дозі працює як м'який кератолітик і зволожувач.  Сприяє нормалізації процесів природного лущення шкіри та запобігає появі комедонів.

 

Спосіб використання. Нанести на очищену шкіру тонким шаром, дати увібратися 10-15 хвилин. За необхідності нанести крем.