Опис

Ідеальний для шкіри будь-якого типу і під будь-який макіяж. Доглядає за обличчям протягом усього дня.

 

РЕЗУЛЬТАТ

Звужує пори і робить зморшки менш помітними. Так досягається ефект гладенької шкіри і рівного тону, тому макіяж лягає ідеально і довше виглядає свіжим. Дає потужний захист від сонця і вільних радикалів.

 

 

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ HILLARY FLUID OIL

 

Він дає тобі 4 ефекти в одному:

 

  • зволожує
  • матує
  • захищає
  • розгладжує

Шкіра підтягнута, гладка, оксамитова і сяє як після маски – весь день!

 

А також:

 

  • ти користуєшся 100% натуральним продуктом
  • подовжує бездоганність макіяжу на термін до 13 годин кожен день

 

ЯК МИ ЦЬОГО ДОБИВАЄМОСЬ

 

РОБИМО ІДЕАЛЬНИЙ МАКІЯЖ

 

Легка текстура флюїду вбирається менше 15 хвилин. Флюїд Hillary звужує пори і робить зморшки менш помітними. Так досягається ефект гладкої шкіри і рівного тону, тому макіяж лягає ідеально і довше виглядає свіжим.

 

ДБАЄМО ПРО ШКІРУ

 

Ексклюзивний рослинний склад робить олійний флюїд Hillary підходящим для будь-якого типу шкіри. Наявність вітаміну С дозволяє вашій шкірі сяяти, освітлюючи небажану пігментацію. Ідеальний для сухої, дуже сухої та вікової шкіри. Поєднання вітамінів E і C дає потужний захист від сонця і вільних радикалів. Коктейль заряджає шкіру енергією. Уповільнює процес старіння шкіри. Вирівнює колір шкіри, запобігає пігментації, забезпечує довготривале живлення шкіри, покращує еластичність і пружність шкіри. Також перешкоджає старінню і в'ялості, підвищує рівень зволоженості, живить і пом'якшує шкіру. Це те, що потрібно для здоров'я твоєї шкіри щодня.

 

ЗАХИЩАЄМО

 

Тепер декоративна косметика і навколишнє середовище безпечні для тебе як ніколи! 100% натуральні олії перешкоджають проникненню декоративної косметики в шкіру. Так попереджається порушення виробітку шкірного секрету і поява недоліків. Флюїд чудово нейтралізує хвороботворні бактерії, захищає від впливу вільних радикалів, морозу і сонця.

 

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Використовуй після очищення, тонізації і живлення шкіри: рівномірно нанеси пару крапель на Т-зону і щоки. Натуральні олії поглинаються швидше15 хвилин, потім можеш наносити макіяж.

 

Beauty-хак:

 

Флюїд можна наносити індивідуально або застосовувати разом з зволожуючою сироваткою з ефектом вирівнювання тону шкіри HiLLARY PURE HYALURONIC SERUM для підвищення ефекту. Продукти підсилюють дію один одного і закріплюють зволожуючий і відновлюючий ефект.

Олійний флюїд для обличчя Hillary FLUID OIL, 30 мл

Олійний флюїд для обличчя Hillary FLUID OIL, 30 мл