Опис

Натуральний дезодорант, створений на основі інноваційного 100% натурального функціонального активного компонента – запатентованої магнієвої технології CareMag D з солей Мертвого моря.

 

Дезодорант Sea Salt Natural: 

  • м’яко впливає на шкіру;
  • дуже ефективний для контролю запаху та поглинання поту;
  • контролює ріст мікроорганізмів шкіри в умовах надмірного поту та підвищеної температури тіла;
  • надає довготривалий ефект зменшення запаху;
  • запобігає подразненню шкіри.

 

Унікальна кристалічна структура мінералів магнію поглинає надлишок поту та шкірного сала, запобігаючи біотрансформації цих сполук у речовини зі неприємним запахом.

 

Під час оцінки ефективності зменшення неприємного запаху на 25 добровольцях, дезодорант з 20% Caremag D, показав значне зменшення неприємного запаху на -42% у порівнянні з необробленою пахвовою западиною (під пахвою). Вимірювання проводили через 24 години після промивання та нанесення продукту. Під час споживчого тесту 84% добровольців повідомили, що формула з CareMag D забезпечує тривалий захист від запаху тіла протягом 24 годин

 

Крім того, запатентована інновація успішно протистоїть солям алюмінію. Пряме порівняння двох складів, що містять 15% алюмінієвої солі та 15% Caremag D, показало однакове зменшення неприємного запаху в обох пахвових западинах.

 

Завдяки вмісту CareMag D дезодорант забезпечує відчуття сухості та бархатистості, не липне і легко наносяться.

 

Увага! Коли ви змінюєте звичний дезодорант на натуральний, то вашій шкірі знадобиться певний час для адаптації та саморегуляції. Цей час, як правило, складає 1-2 тижні. За цей час тіло переналаштується до нового догляду. Якщо ви нанесли надмірну кількість засобу, після висихання протріть пахви сухою серветкою для запобігання слідів від дезодоранту на одязі.

 

Спосіб використання:

Зніміть кришечку. Поверніть запобіжник на ролері в режим "on". Проведіть роликом під пахвами, щоб нанести формулу на чисту суху шкіру. Дайте шкірі висохнути, перш ніж вдягатися. Якщо нанесли забагато засобу – протріть шкіру після повного висихання сухою паперовою серветкою.

 

Beauty-хак

Дезодорант може також застосовуватися для стоп.