Розпродаж!

680

Опис

Всього пару хвилин кілька разів на тиждень з Набором Вакуумних банок для масажу обличчя Hillary та омолоджуючий ефект вам гарантований.

Вакуумні банки для масажу обличчя Hillary- це ефективний засіб для омолодження, підтяжки, пружності шкіри обличчя і шиї.  Набір простий у використанні та відмінно підходить як засіб для домашнього догляду.

Чудовим поєднанням у застосуванні банок підійде олія макадамії. Олія живить, зволожує і пом'якшує шкіру, роблячи її здоровою і красивою. Дуже корисно для сухої шкіри, чудовий антиоксидантний та омолоджуючий засіб.

 

До набору входять:

  1. Набір Вакуумних банок для масажу обличчя Hillary + Силіконовий масажер;

  2. Натуральна олія для обличчя та волосся Hillary JOJOBA OIL, 30 мл.

 

Спосіб застосування:

Очистіть обличчя, нанесіть на обличчя і шию олію макадамії. Щоб масаж пішов на користь, для початку варто розслабити м'язи обличчя. Для цього треба помасажувати обличчя перед вакуумним масажем руками. Строго по масажних лініях, опрацьовуючи кожен м'яз обличчя.

Приступайте до масажу: поставте вакуумну банку на обличчя, злегка стисніть її та прикладіть до шкіри. Акуратно пересувайте банку по поверхні шкіри строго по масажних лініях від центру до периферії. Не забувайте про міжбрівну зону, там зазвичай м'язи дуже напружені. Проводьте масаж 2-3 рази на тиждень по 5-10 хвилин, можна так само чергувати процедуру з масажем обличчя Гуаша.

Увага! Перший час вакуумний масаж обличчя може привести до мікротравм. Наприклад, до дрібних синців та почервонінь.