Розпродаж!

1190

Опис

Набір сольових скрабів підготовлений для тих, хто хоче домогтися поновлення, гладкості шкіри і підготувати її до антицелюлітного догляду. Скраби виводять зайву рідину, позбавляючи від «апельсинової кірки».

Тонізують, покращують пружність шкіри, зменшуючи прояв целюліту, завдяки дії масел, що входять в склад скрабів. Зволожують, живлять шкіру недостающіми мікроелементами і вітамінами, за рахунок природних масел.

 

До набору входять:

 1. Скраб для тіла парфюмований Hillary Rodos Perfumed Oil Scrub, 200 г;

 2. Кавовий скраб для тіла Hillary Coffee Oil Scrub, 200 г;

 3. Скраб для тіла кокосовий Hillary Coconut Oil Scrub, 200 г;

 4. Масажна щітка для сухого масажу сизалева Hillary.

 

Спосіб використання:

1. Масажною щіткою проведіть процедуру сухого масажу. Процедура виконується прямими погладжуваннями та круговими рухами, розтирання потрібно робити знизу вгору, по лініях руху лімфи.

 • Почніть масаж з ніг, поступово піднімаючись вище. Круговими рухами обробіть стегна і сідниці, в області живота і грудей послабте тиск.

 • Спину розтирайте прямими рухами, від попереку і вище.

 • Довше і інтенсивніше розтирайте проблемні зони.

 • На завершення процедури помасажуйте руки та плечі легкими ковзаючими рухами.

 • Після сухого масажу необхідно прийняти контрастний душ, щоб змити частинки епідермісу і охолодити шкіру.

 • Почніть курс сухого масажу з трьох хвилин в день, щоб шкіра звикла до інтенсивного впливу, поступово збільшуючи час до 10-15 хвилин. Рекомендуємо проводити процедуру 3-4 рази на тиждень.

 • Не використовуйте щітку при важких формах шкірних (в тому числі судинних) захворювань, в області відкритих пошкоджень шкіри. Не допускайте намокання щітки під час процедури. Застосовуйте в сухому вигляді на суху шкіру тіла без додаткового нанесення скрабів, кремів, масел і інших косметичних засобів. Обполосніть шкіру після процедури сухого масажу і тільки після цього використовуйте скраб для тіла.

2. Нанесіть на розпарену після ванни, душу або сауни шкіру тіла круговими масажними рухами, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Залиште на шкірі на 5-10 хвилин для інтенсивнішого впливу, змийте теплою водою і промокніть шкіру рушником.

 

Beauty-хак.

Для максимального ефекту використовуйте в комплексі з масажною щіткою і антицелюлітною олією від HiLLARY.

ВАЖЛИВО! Не використовуйте скраб при важких формах шкірних (в тому числі судинних) захворювань, відкритих пошкодженнях шкіри.