Розпродаж!

998

Опис

Набір Очищення і тонізування для нормальної шкіри до складу якого входять Гідрофільна олія та Очищуюча пінка для нормальної шкіри Hillary Cleansing Foam + 5 oils і Трояндовий міст для обличчя Hillary ROSE MIST надасть шкірі обличчя свіжий і доглянутий вигляд.  Активні речовини сприяють регенерації та загоєнню, а також тонізують шкіру.  А Муслінова серветка для очищення обличчя Hillary допоможе якісно і ретельно провести процедуру очищення шкіри.

 

До набору входять:

 

Спосіб використання:

1. Збовтайте гідрофільну олію перед застосуванням. Невелику кількість нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику та бруд. Змочіть руки водою та повторно помасажуйте обличчя, перетворюючи олію на емульсію. Змийте проточною водою. Умийтеся за допомогою пінки.

2. Невелику кількість пінки нанесіть на вологе обличчя легкими масажним рухами, ретельно промийте обличчя водою.

3. Наносьте трояндовий міст на очищену шкіру обличчя вранці і ввечері перед сном. Може використовуватися в якості тоніка перед доглядовими засобами, а також наноситися поверх макіяжу для його закріплення.