Розпродаж!

803

Опис

Комбінація з трьох натуральних олій, що призначена для волосся та обличчя інтенсивно відновлює шкіру, стимулює ріст клітин, допомагає вітамінам і макроелементам глибше проникати у шари шкіри. 

Сквалан корисний насамперед завдяки потужному зволоженню, яке він надає шкірі. Адже його молекули внаслідок природного споріднення зі складом шкірного жиру легко вбудовуються в ліпідний шар і зміцнюють його, перешкоджаючи випаровуванню вологи. Саме тому це найефективніший компонент по боротьбі з сухістю і лущенням. Олія австралійського горіха макадамії – потужний антиоксидантний засіб, який має безліч позитивних косметичних ефектів. Використовується для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також за волоссям. Воно відмінно розподіляється по поверхні волосся і робить його міцним та блискучим, вирівнює структуру волосся по всій довжині, прибирає структурні відмінності між кореневою частиною і кінчиками волосся. Олія жожоба вирішує проблему випадіння волосся, викликаної такими захворюваннями, як дерматит шкіри голови, псоріаз і екзема. Робить волосся більш блискучими, зводячи до мінімуму його пошкодження, внаслідок зовнішніх чинників.

Робить шкіру еластичнішою, приховує вікові зміни шкіри, глибоко очищає пори, нейтралізує запальний процес, зволожує.

 

До набору входять:

1. Сквалан оливковий 100% Hillary Olive Squalane Oil, 30 мл;

2. Органічна нерафінована олія макадамії холодного віджиму Hillary Organic Cold-Pressed Macadamia Oil;

3. Натуральна олія для обличчя та волосся Hillary JOJOBA OIL, 30 мл.

 

Спосіб застосування:

Для шкіри. Застосовувати олію можна щодня перед сном. Наносити тонким шаром на шкіру обличчя, шиї і декольте і почекати, поки вона повністю вбереться. Така процедура сприяє усуненню мішків під очима, зволоженню шкіри. Якщо шкіра не схильна до закупорювання пор, можна наносити олію поверх нічного крему і залишати на обличчі до ранку.

Для волосся. Наносити чисту олію на злегка вологе волосся за 30 хвилин до миття голови 2 рази на тиждень. Закутувати голову в плівку і рушник. Змити шампунем.

Також олію можна додавати в використовуваний кондиціонер – 2 краплі олії в разову порцію кондиціонера. Не наносити засіб на корені волосся.

Кілька крапель олії розтерти в долонях і нанести на кінчики волосся. Не змивати.