Розпродаж!

1550

Опис

Набір, що складається з 5 засобів для зволоження і регенерації шкіри обличчя обличчя дозволить відчути чудовий результат вже з 1-го застосування! 

 

Альгінатна маска Moisturizing  зволожує верхні шари епідермісу, надає заспокійливий ефект. До складу входять морські полісахариди, які сприяють збереженню вологи в шкірі.

 

Відбілююча альгінатна маска Whitening  підтягує шкіру, робить чіткішим овал обличчя, стимулює синтез колагену, відбілює пігментні плями, веснянки і сліди постакне та робить шкіру пружною і гладенькою.

 

Олійний флюїд для обличчя надає шкірі сяйва та зволоження. Найкраще підходить для сухої, втомленої шкіри, яка потребує додаткового зволоження і захисту. 

 

Гіалуронова сироватка  Pure Hyaluronic  це одна з найважливіших умов здорової і сяючою шкіри. Комплекс гіалуронової, поліглютаміновоі кислот і глюкозаміноглюкану надає моментального і довгострокового зволоження для будь-якого типу шкіри.

 

Убтан ASAI  – це класичний убтан, що складається з нутового борошна і трав'яних порошків, його застосовують як засіб для м'якого очищення і скрабування не тільки обличчя, а й тіла. А якщо залишити убтан на обличчі – ви отримаєте маску.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Перед нанесенням альгінатної маски потрібно ретельно очистити шкіру. 
  2. Після очищення шкіри використайте убтан Asai для м'якого скрабування. Невелику кількість порошку насипати на руку і додати води до пастоподібного стану і нанести на зволожене обличчя, обережно рознести по всьому обличчю і змити. Рекомендуємо застосовувати два рази на тиждень.
  3. Для підвищення ефективності під маску можна нанести додатковий засіб – зволожуючу сироватку HiLLARY PURE HYALURONIC SERUM або HiLLARY FLUID OIL, які є в цьому наборі. Під впливом маски ці продукти краще проникають в шкіру.
  4. Альгінатну маску не потрібно змивати водою. Через 30 хвилин вона легко знімається у вигляді м'якого пластичного зліпка, що повторює контури обличчя або тіла.
  5. Зняти її потрібно одним рухом знизу від підборіддя вгору до чола. Волосся, вії і брови не приклеюються до маски, тому зняття буде легким.
  6. Після процедури обличчя протерти тоніком, що підходить до вашого типу шкіри.