Розпродаж!

806

Опис

Набір призначений для масажу гуаша та антицелюлітного догляду в домашніх умовах. 

Поєднання кокосового скрабу та антицелюлітної олії із із грейпфрутом – чудова комбінація для підготовки тіла до літа. 

 

Скраб подарує не тільки надзвичайно приємний кокосовий аромат а подарує шкірі гладкість та пружність, поживить та зволожить шкіру.

Скраб виводить зайву рідину, таким чином позбавляю шкіру тіла від ефекту “апельсинової кірки”, під впливом гімалайської солі. 

Процедура масажу гуаша подарує шкірі тіла підтягнутий, вигляд, а також значно покращить стан шкіри.

Використовуйте атицелюлітну олію грейпфрут під час застосування шкребку гуаша.

Щоденне використання антицелюлітної олії в поєднанні з масажними рухами шкребком (обов'язково) швидко принесуть вам довгоочікуваний результат.

 

Продукт сприяє розсмоктуванню підшкірних жирових відкладень і виведенню токсинів, робить шкіру еластичною і підтягнутою.

А шкребок також фективний для покращення крово- та лімфообігу. Прекрасно підійде для самостійного розслаблюючого масажу.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Нанесіть кокосовий скраб для тіла на розпарену після ванни, душу або сауни, шкіру тіла круговими масажними рухами, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.

  2. Залиште на шкірі на 5-10 хвилин для більш інтенсивного впливу, змийте теплою водою і витріть шкіру рушником.

  3. ВАЖЛИВО! Процедура скрабування тіла та масажу проводяться у різний проміжок часу.

  4. Антицелюлітну олію нанесіть на вологу чисту шкіру м'якими масажними рухами у напрямку від ніг до шиї, приділяючи особливу увагу проблемним зонам та перейдіть до процедури масажу. 

  5. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.

  6. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
  7. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.