Розпродаж!

1157

Опис

Пластичний масаж обличчя створює ефект, близький до пластичної хірургії. Він рекомендується для запобігання та усунення перших проявів вікових змін.

 

Ми створили набір для пластичного масажу в домашніх умовах, який завдяки регулярному проведенню масажу, вже протягом тижня дозволить відчути результат.

 

Поєднання регенераційних властивостей сироватки з бакучіолом та вакуумного масажу створюють ефект контурної підтяжки обличчя, запускають процеси вироблення колагену та еластину, зміцюють м'язи обличчя та сприяють зменшенню набряків.

Такий масаж розгладжує зморшки, скульптурує овал обличчя, вирівнює тон, омолоджує  та значно покращує стан шкіри.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

Очистіть обличчя, нанесіть на обличчя і шию сироватку з бакучіолом та скваланом. Щоб масаж пішов на користь, для початку варто розслабити м'язи обличчя. Для цього треба помасажувати обличчя перед вакуумним масажем руками. Строго по масажних лініях, опрацьовуючи кожен м'яз обличчя.

Набір для пластичного масажу обличчя Hillary Plastic Face Massage

Приступайте до масажу: поставте вакуумну банку на обличчя, злегка стисніть її та прикладіть до шкіри. Акуратно пересувайте банку по поверхні шкіри строго по масажних лініях від центру до периферії. Не забувайте про міжбрівну зону, там зазвичай м'язи дуже напружені. Проводьте масаж 2-3 рази на тиждень по 5-10 хвилин, можна так само чергувати процедуру з масажем обличчя Гуаша.

 

Увага! Перший час вакуумний масаж обличчя може привести до мікротравм. Наприклад, до дрібних синців та почервонінь.