Розпродаж!

1046

Опис

Набір для  масажу гуаша та  антицелюлітного догляду допомагає зробити тіло підтягнутим та пружним, боротися з целюлітом завдяки масажним діям, вмісту олії ксименії у продуктах набору, що стимулює спалення жирових тканин.

Багатофункціональний оздоровчий масажер поєднує масаж гуашаточковий та релаксаційний масаж. Його можна використовувати для масажу ніг, рук або інших частин тіла.

Ефективний для покращення крово- та лімфообігу. Прекрасно підійде для самостійного розслаблюючого масажу.

Скраб для тіла ретельно очищає шкіру та м’яко відлущує відмерлі клітини верхнього шару, не травмуючи й не викликаючи подразнень. Бореться з проявами целюліту й розтяжками. 

Антицелюлітна суха олія з дорогоцінною олією ксименії у складі ефективно бореться проти апельсинової кірки та розтяжок, стимулює спалення жирових тканин. 

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

 1. Нанесіть суху олію ксименії на очищену шкіру проблемних ділянок легкими масажними рухами та перейдіть до процедури масажу.
 2. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.
 3. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
 4. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).
 5. Розпочніть процедуру скрабування тіла

  *(скрабування та масаж шкребком проводяться у різні дні).

 6. Нанесіть скраб на очищену вологу шкіру проблемних ділянок легкими масажними рухами.
 7. Масажуйте 5 хв.
 8. Змийте теплою водою без мила.
 9. Для стійкого ефекту використовувати 2 рази на тиждень.

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.