Розпродаж!

1522

Опис

Набір для регенерації та відновлення сухої та чутливої шкіри допоможе здійснити сеанс мезотерапії у домашніх умовах без болю.

Мезороллер допомагає у боротьбі з гіперпігментацією шкіри, усуває сліди постакне, розгладжує мімічні зморшки та рубці, стимулює синтез колагену та еластину, запускає процеси регенерації шкіри. 

Сонцезахисна сироватка захищає шкіру від UVA / UVB променів, а також від проникнення пилу та інших забруднень. Активно зволожує і відновлює гідроліпідний баланс шкіри. Завдяки вмісту таких антиоксидантів, як олія авокадо та вітамін Е, забезпечує максимальний захист від вільних радикалів. 

Набір для домашньої мезотерапії з біо-ретинолом Регенерація та живлення

Сироватка Bakuchiol & Olive Squalane з рослинним аналогом ретинолу – бакучіолом володіє антивіковими властивостями, розгладжує тонкі зморшки, підвищує пружність шкіри та надає обличчю сяйва. Бакучіол бореться з ознаками старіння, зменшує гіперпігментацію і вирівнює тон. Усуває недосконалості шкіри та має протизапальну дію. Сквалан прискорює регенерацію, захищає від ознак зневоднення та пігментації під впливом сонця, зменшує чутливість шкіри.

 

До набору входять:

 1. Мезороллер для обличчя Hillary;

 2. Сонцезахисна зволожуюча сироватка з вітаміном С SPF30 Hillary Sunscreen moisturier serum Vitamin C SPF30, 30 мл;

 3. Регенеруюча сироватка з біо-ретинолом та скваланом Hillary Bakuchiol & Olive Squalane Skin Renewal Serum, 30 мл.

 

Спосіб використання:

 1. Нанести сироватку Bakuchiol & Olive Squalane на очищену шкіру тонким шаром, дати увібратися 10-15 хвилин. За необхідності нанести крем.

 2. Сонцезахисну сироватку потрібно наносити в другу чергу, акуратно помасажувати до повного вбирання. Застосовувати за пів години до виходу з приміщення. За умов тривалого перебування на сонці поновлювати кожні 3 години.

 3. Перейти до масажу мезороллером:

 • Очистіть шкіру обличчя та шиї.

 • Нанесіть гіалуронову сироватку.

 • Продезінфікуйте мезороллер.

 • Пропрацюйте шкіру обличчя у всіх напрямках: вертикально, горизонтально, навскоси.

 • На ніжній шкірі навколо очей пересувайте роллер виключно по масажним лініям:

– по верхній повіці – від внутрішнього куточка ока до зовнішнього,

– по нижній – від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.

 

Увага! Будьте особливо обережні, обробляючи чутливу шкіру навколо очей.  Якщо шкіра дуже тонка, утримайтеся від використання мезороллера!

Продезінфікуйте мезороллер після використання.