Розпродаж!

1532

Опис

Набір для відновлення та зволоження шкіри допоможе здійснити ефективний курс мезотерапії у домашніх умовах без болю.

Мезороллер допомагає у боротьбі з гіперпігментацією шкіри, усуває сліди постакне, розгладжує мімічні зморшки та рубці, стимулює синтез колагену та еластину, запускає процеси регенерації шкіри. 

Сонцезахисна сироватка захищає шкіру від UVA / UVB променів, а також від проникнення пилу та інших забруднень. Активно зволожує і відновлює гідроліпідний баланс шкіри. Завдяки вмісту таких антиоксидантів, як олія авокадо та вітамін Е, забезпечує максимальний захист від вільних радикалів. 

Набір для домашньої мезотерапії з біо-ретинолом Оновлення та зволоження

Сироватка з рослинним аналогом ретинолу – бакучіолом для покращення структури шкіри та надання обличчю сяйва, підвищення пружності та еластичності шкіри. Бакучіол бореться зі зморшками, зменшує гіперпігментацію і вирівнює тон. Усуває недосконалості шкіри, підсушує висипання, має анти-акне дію. Cироватка збагачена спеціальним комплексом осмолітів, які допомагають стимулювати зволоження на клітинному рівні та утримувати вологу всередині шкіри. Ідеально підійде для жирної, проблемної та комбінованої шкіри.

Набір для домашньої мезотерапії з біо-ретинолом Оновлення та зволоженняНабір для домашньої мезотерапії з біо-ретинолом Оновлення та зволоження

 

До набору входять:

 1. Мезороллер для обличчя Hillary;

 2. Сонцезахисна зволожуюча сироватка з вітаміном С SPF30 Hillary Sunscreen moisturier serum Vitamin C SPF30, 30 мл;

 3. Оновлююча сироватка з біо-ретинолом та осмолітами Hillary Bakuchiol & Osmolytes Skin Resurfacing Serum, 30 мл.

Спосіб використання:

 1. Нанести сироватку  Bakuchiol & Osmolytesс на очищену шкіру тонким шаром, дати увібратися 10-15 хвилин. За необхідності нанести крем.

 2. Сонцезахисну сироватку потрібно наносити в другу чергу, акуратно помасажувати до повного вбирання. Застосовувати за пів години до виходу з приміщення. За умов тривалого перебування на сонці поновлювати кожні 3 години.

 3. Перейти до масажу мезороллером:

 • Очистіть шкіру обличчя та шиї.

 • Нанесіть гіалуронову сироватку.

 • Продезінфікуйте мезороллер.

 • Пропрацюйте шкіру обличчя у всіх напрямках: вертикально, горизонтально, навскоси.

 • На ніжній шкірі навколо очей пересувайте роллер виключно по масажним лініям:

– по верхній повіці – від внутрішнього куточка ока до зовнішнього,

– по нижній – від зовнішнього куточка ока до внутрішнього.

 

Увага! Будьте особливо обережні, обробляючи чутливу шкіру навколо очей.  Якщо шкіра дуже тонка, утримайтеся від використання мезороллера!

Продезінфікуйте мезороллер після використання.