Розпродаж!

1177

Опис

Набір для догляду за тілом Hillary Soft skin складається з косметичних засобів, у складі яких інгредієнти тільки рослинного походження. 

 

Він допоможе запобігти появи розтяжок, зменшить прояв вже наявних стриїв, збереже пружність шкіри, зробить її еластичнішою, подарує м'якість і комфорт.  А також включає натуральний дезодорант для захисту від запаху поту на 24 години. 

 

На відміну від антиперспірантів і дезодорантів, що містять шкідливі складові, що негативно впливають на організм, Hillary Natural Care Deodorant абсолютно не шкідливий і одночасно дуже ефективний.  Органічне мило Detox розроблено спеціально для очищення пор шкіри, особливо під пахвами, під час переходу від антиперспірантів на основі алюмінію до натурального дезодоранту. 

Використовуйте його протягом перших тижнів, щоб впевнено сказати, що Ваш натуральний дезодорант працює.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Нанесіть скраб для тіла на розпарену після ванни, душу або сауни шкіру тіла круговими масажними рухами, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Залиште на шкірі на 5-10 хвилин для інтенсивнішого впливу, змийте теплою водою і промокніть шкіру рушником.

  2. Милом Detox намилити вологу шкіру до появи піни, помасажувати круговими рухами, змити теплою водою.

  3. Невелику кількість крем-баттеру розподілити на чисту (вологу) шкіру. Може використовуватися як на все тіло, так і місцево, на сухі ділянки шкіри, які потребують живлення. Він буде танути прямо на очах від тепла твого тіла і добре вбиратися.

  4. Нанесіть кокосову олію на очищену суху шкіру. Після вбирання промокніть шкіру серветкою.

  5. Зніміть кришечку. Поверніть запобіжник на ролері в режим "on". Проведіть роликом під пахвами, щоб нанести формулу на чисту суху шкіру. Дайте шкірі висохнути, перш ніж вдягатися. Якщо нанесли забагато засобу – протріть шкіру після повного висихання сухою паперовою серветкою.

Набір для догляду за тілом Hillary Soft skin

Набір для догляду за тілом Hillary Soft skin

Набір для догляду за тілом Hillary Soft skin