Розпродаж!

974

Опис

Набір для догляду за сухою шкірою тіла завдяки компонентам, що до нього входять, зволожить шкіру та надасть їй пружності та еластичності.

 

Скраб для тіла володіє пом'якшуючими, зволожуючими і антисептичними властивостями, прекрасно тонізує і оздоровлює шкіру тіла, відлущує омертвілі клітини, надає шкірі гладкості, завдяки цукровим гранулам, зволожує та живить шкіру присутніми в ньому оліями.

 

Натуральна кокосова олія зволожує шкіру, також додає шкірі пружності та еластичності. Завдяки натуральності і властивостями кокосове масло ідеально підходить для вагітних і допомагає їм боротися з розтяжками.

 

Твердий парфумований крем-баттер для тіла благотворно впливає на інертну і мляву шкіру, надає тонізуючий та освіжаючий ефект. Він використовується для догляду за проблемними ділянками тіла, які мають схильність до зниження пружності. Не містить воду, його формула, збагачена тільки натуральними оліями, інтенсивно зволожує шкіру, миттєво розчиняється і проникає у всі шари дерму а також зберігає молодість, красу і здоров'я вашої шкіри.

 

Натуральний крем-гель для душу завдяки комбінації ПАР природного походження ніжно і м'яко очищає шкіру, зберігаючи нормальний рН. Він інтенсивно живить і відновлює рівень зволоженості шкіри, робить шкіру шовковистою і ніжною. Благотворно впливає на мікробіом шкіри, тим самим посилюючи її бар'єрні властивості. Гель має ніжний аромат, що складається з купажу солодкого жасмину, тонкого пачулі і незвичайного мускусу.

 

До набору входять:

Набір для догляду за сухою шкірою тіла

Набір для догляду за сухою шкірою тіла

Набір для догляду за сухою шкірою тіла