Розпродаж!

1810

Опис

Набір Bestseller від HILLARY включає TOP 6 засобів, що користуються найбільшою популярністю серед наших клієнтів.

 

Натуральна кокосова олія зволожує шкіру, також додає шкірі пружності та еластичності. Завдяки натуральності і властивостями кокосове масло ідеально підходить для вагітних і допомагає їм боротися з розтяжками.  Альгінатна маска попереджає старіння шкіри, має антиоксидантну дію, вирівнює колір шкіри, підсилює регенерацію. 

Вітаміни групи В та С діють як антиоксиданти, запобігають згубному впливу вільних радикалів на клітини шкіри. 

Вітаміни РР і А мають заспокійливу, пом'якшувальну дію, а також попереджають ламкість капілярів. 

 

Убтан у 3 рази зменшує кількість чорних цяток, відлущує ороговілі клітини та надає шкірі обличчя сяйва.  Очищає шкіру від токсинів і насичує її корисними вітамінами та мінералами.  Робить шкіру еластичнішою, вікові зміни менш помітними.  Глибоко очищає пори, прибирає запальний процес, зволожує.

 

Гіалуронова сироватка зволожує глибокі шари шкіри, попереджає старіння і відроджує молодість шкіри, відновлює і захищає, утримує вологу всередині шкіри, помітно скорочує зморшки, підтягує шкіру і надає їй сяйва, зміцнює природний захисний бар'єр.

 

Олійний флюїд звужує пори і робить зморшки менш помітними. Так досягається ефект гладенької шкіри і рівного тону, тому макіяж лягає ідеально і довше виглядає свіжим. Дає потужний захист від сонця і вільних радикалів

 

Сироватка навколо очей підвищує пружність шкіри, позбавляє від темних кіл, зменшує прояви дрібних мімічних зморшок, зволожує і живить тонку шкіру навколо очей та забезпечує здоровий колір і сяйво шкіри навколо очей.

 

До набору входять:

1. Рафінована кокосова олія Hillary Premium Quality Coconut Oil 500мл;

2. Стимулююча альгінатна маска з вітамінами В, C Hillary Acerola, 100 г;

3. Убтан для м'якого очищення і скрабування Hillary ASAI UBTAN, 100 г

4. Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic, 30 мл;

5. Масляний флюїд для обличчя Hillary FLUID OIL, 30 мл;

6. Відновлююча сироватка навколо очей HiLLARY Anti-Fatigue, 10 мл.

 

Набір Bestseller

Набір Bestseller