Розпродаж!

1052

Опис

Піклуватись про шкіру обличчя стало ще простіше! Базовий набір забезпечить повноцінний щоденний догляд за сухою та чутливою шкірою.

Гідрофільна олія делікатно очистить чутливу шкіру, очищуюча пінка видалить навіть найстійкіший макіяж, тонік пом’якшить та заспокоїть чутливу шкіру, а крем глибоко зволожить і підсилить захисну функцію шкіри від негативних факторів протягом усього дня.

 

До набору входять: 

 

Спосіб використання:

  1. Невелику кількість гідрофільної олії Hillary Cleansing Oil Squalane + Avocado oil, попередньо збовтуючи, нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику та бруд. Змочіть руки водою та повторно помасажувати обличчя, перетворюючи олію на емульсію. Змийте проточною водою.

  2. Після очищення шкіри гідрофільною олією, використайте для вмивання невелику кількість очищуючої пінки Hillary Cleansing Foam Squalane + Avocado oil. Нанесіть її на вологе обличчя легкими масажним рухами, ретельно промийте обличчя водою.

  3. На очищену шкіру нанесіть заспокійливий тонік для обличчя Hillary Aloe Toner.

  4. У якості заключного етапу – нанесіть на очищену шкіру крем для обличчя Hillary Corneotherapy Intense Сare Avocado & Squalane, втираючи його до повного вбирання.