Розпродаж!

1052

Опис

Піклуватися про шкіру обличчя тепер ще простіше! Базовий набір забезпечить повноцінний щоденний догляд за нормальною і комбінованою шкірою.

Гідрофільна олія ретельно видалить навіть найстійкіший макіяж, пінка глибокого очистить шкіру після гідрофільної олії, тонік відмінно освіжить і зволожить шкіру, а крем наповнить шкіру вітамінами 5 олій і посилить захисну функцію шкіри від негативних факторів протягом усього дня.

 

До набору входить: 

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість гідрофільної олії Hillary Cleansing Oil + 5 oils, попередньо збовтуючи, нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику і бруд. Змочіть руки водою і повторно помасажувати обличчя, перетворюючи олію в емульсію. Змийте проточною водою;

  2. Після очищення шкіри гідрофільною олією, використовуйте для вмивання невелику кількість очищуючої пінки Hillary Cleansing Foam + 5 oils. Нанесіть її на вологе обличчя легкими масажними рухами, ретельно сполосніть обличчя водою;

  3. На очищену шкіру нанесіть відновлюючий тонік для обличчя Hillary Centella Toner;

  4. В якості заключного етапу – нанесіть на очищену шкіру крем для обличчя Hillary Corneotherapy Intense Сare 5 oil's, втираючи його до повного вбирання.