Розпродаж!

1170

Опис

Гарячий та холодний антицелюлітний догляд від Hillary!

 

Антицелюлітні розігріваючий та охолоджуючий скраби для тіла допоможуть досягти швидкого візуального усунення ефекту «апельсинової кірки». Шкіра стане підтягнутою, пружною, рівною та гладенькою. Завдяки розігріваючим властивостям гарячого скрабу та охолоджуючим властивостям охолоджуючого скрабу, поєднаним з масажним ефектом скрабу, результат не змусить себе довго чекати. 

 

Професійна процедура позбавлення від целюліту доступна і в домашніх умовах з Охолоджуючими та Розігріваючими антицелюлітними обгортаннями для тіла.

 

Компресійний еластичний антицелюлітний бандаж:

  •  просочений активною рідиною, що має ліполітичну та лімфодренажну дію, активує процеси регенерації та схуднення;
  • сприяє покращенню лімфотоку, розщепленню жирових відкладень, виведенню рідини та токсинів, таким чином усуваючи основні фактори утворення целюліту;
  • чинить компресійний тиск та мобілізує процеси, які змушують організм переробляти жир, що скупчився в клітинах;
  • завдяки синергії компресії та дії антицелюлітної рідини покращує відтік лімфи, зменшує обʼєми тіла та вирівнює поверхню шкіри, позбавляючи "апельсинової кірки".

 

А антицелюлітні масажні мила, що входять допоможуть боротися з целюлітом та позбавлять вашу шкіру від токсинів, не пересушуючи та залишаючи її свіжою. 

 

Поєднання гарячого та холодного! Спробуй обидва та обери, який догляд підходить саме тобі!

 

До набору входять:

 

 

Спосіб використання:

  1. Під час прийому душу використайте антицелюлітне масажне мило на ділянках, де найчастіше утворюється целюліт, круговими масажними рухами протягом 5 хвилин.

  2. Масажними рухами нанесіть скраб для тіла на вологу розігріту шкіру після душу, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам. Ретельно змийте проточною водою. Використовувати 1-2 рази в тиждень.

  3. Очистіть і висушіть шкіру. Нанесіть бинт на обрані проблемні ділянки. Зачекайте 20 хвилин. Зніміть бинти та акуратно масажуйте шкіру для повного вбирання рідини. Для досягнення оптимальних результатів використовуйте 2 рази на тиждень протягом 8-10 тижнів. Повторіть за необхідності. Обгортання призначені для одноразового використання.

 

Зверніть увагу! Антицелюлітні обгортання з розігрівальним ефектом – Засіб високоактивний, тому можлива поява  печіння, що є нормальною реакцією шкіри. Ступінь розігрівального ефекту бандажів – від помірного до сильного, це залежить від індивідуальної чутливості шкіри. Влітку чутливість шкіри до розігрівальної дії екстракту ванілі може бути підвищена. Якщо відчуваєте сильне печіння, скоротіть час витримування бандажів до 10 хв. Не змивайте залишки засобу водою, інакше печіння посилиться. Полегшити відчуття допоможе протирання шкіри ватним диском, просоченим олією. Протирати потрібно легкими рухами без зайвого натиску. Ефект розігріву спостерігається ще протягом 40-60 хвилин після зняття бандажів.